The Golden Bowl

2 godz. 10 min.
6,2 1 085
ocen
6,2 10 1085
1 124
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":1397,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Golden+Bowl-2000-1397/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Złota
  • ___PREDATOR___ ocenił(a) ten film na: 5

jezuu.. dotrwałem do końca uff, aż nie moge pozbyć się tego niesmaku nudy po tym filmie, katastrofa. Tylko (aż) 5/10 gdyż końcówka i początek były ciekawie zrobione. W końcówce podobało mi się wpasowanie aktorów w te czarno-białe sekwencje, dobrze to wyszło, a co do poczatku to poprostu ciekawie się zaczynało hehe i to wszystko. Zazwyczaj gdy film się dłuży i nuda wkrada się na ekran to postanawiam skupić się, próbować zainteresować i obejżeć do końca, po czym sumiennie ocenić, i co ku mojemu zdziwieniu udało się dokonać w przypadku tego "dzieła" filmowego. Ale powiem, że męczyłem się przeokrutnie, a trzeba wiedzieć że jestem bardzo cierpliwy i wyrozumiały w stosunku do sztuki film-owej.

! POLECAM ! każdemu kto jest odważny i lubi wyzwania... :D

• ___PREDATOR___ Dokładnie tak!
    Każdy film staram się obejrzeć do końca, więc ten też, ale muszę przyznać, że odliczałem do końca.
    Film dla fanów gatunku, reszcie- odradzam!

• __luthien__ ocenił(a) ten film na: 4

jarinho10 Zgadzam się, już po 30 minutach wiadomo, że nic wielkiego się nie wydarzy.
    Tylko dla fanów, a jeśli ktoś jest pozbawiony żelaznych nerwów odradzam.