PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262520}

Złoto bez cenzury

Les Yeux dans les Bleus
7,8 71
ocen
7,8 10 1 71
Złoto bez cenzury
powrót do forum filmu Złoto bez cenzury

Droga po złoto

ocenił(a) film na 9

Doskonały film dokumentalny o reprezentacji Francji na Mistrzostwach Świata 1998. Ten, kto spodziewa się głównie skrótów spotkań, akcji i goli może się trochę zawieść, bo nie jest tego za wiele. Za to doskonale przedstawiono rozmowy przedmeczowe, reakcje piłkarzy w szatni, treningi i "normalne" życie piłkarzy w czasie mistrzostw. I do tego sporo śmiesznych sytuacji:) Dla fanów reprezentacji Francji - gorąco polecam.

kRis

Super, tylko skąd wziąc ten film?
ratuj!!

ocenił(a) film na 9
Juskowiak

No cóż, ja to ściągnąłem przez eMule. Oczywiście nigdzie nie mogłem znaleźć napisów, no ale w końcu to nie jest jakiś dramat, komedia czy dokument o życiu winniczków, więc wiadomo raczej o co chodzi. Polecam, naprawdę fajny:)

kRis

ja ściagnąłem przez Ares też mam po francuzku ale słyszałem że leciało to też na polskim c+ więc trzeba pogrzebać

użytkownik usunięty
kRis

Bez dwóch zdań... Aime Jacquet jest wielki.

Prasa wyzywała go od wieśniaków, wylewała na niego i jego rodzine najgorsze pomyje, a on poprostu zdobył mistrzostwo świata i podziękował. Wielka klasa

i zostawił przygotowaną drużynę do zdobycia ME2000 - co uczynili pod pod wodzą jego ówczesnego zastępcy (R. Lemer'a)
...a swoją drogą rzeczywiście był na C+ bo z tamtąd nagrywałem ...ale na VHS :/

Gregory

Mam po francusku ale nie umiem kompletnie tego języka, jakby ktoś potrafił to zgrać z VHSa nawet w kiepskiej jakości to by było spełnienie marzeń po prostu...

T_M_K

Wiecie gdzie mogę go znaleźć?

Pawlovsky

Marzę żeby ten film znaleźć nawet po angielsku, jestem takim fanem żabojadów z tamtych lat żebym oddam to w każdym zrozumiałym języku :)

T_M_K

Wtedy nie było na nich mocnych:D i dobrze, że pokonali Brazylie 3;0;d

Pawlovsky

WITAJ. CHODZI MI O TEN FILM. KIEDYS GO WIDZIALEM I CHODZI MI O PIOSENKE/FILM MOTYWUJACA KTORA PUSCIL TRENER PRZED MECZEM DLA ZAWODNIKOW FRANCUSKICH. PATRZYLEM NA WERSJE FRANCUSKA ALE NIGDZIE NIE UMIEM ZNALEZC ANI W NECIE ANI NA YOUTUBIE. BEDE WDZIECZNY JAK MI PODASZ TUTUL CZY GDZOE MOGE TO ZNALEZC. POZDRAWIAM I MAM NADZIEJEJ ZE WIESZ O CO CHODZI:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones