PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851058}

Złotokap

Gullregn
6,4 727
ocen
6,4 10 1 727
Złotokap
powrót do forum filmu Złotokap

Ale to film nie tylko o pasożytach żerujących na państwie. To film o toksycznych relacjach rodzinnych, o ksenofobii, nietolerancji i lęku przed innością. Dramat pomieszany z groteską. Fantastyczna gra aktorska, świetne dialogi. Karolina Gruszka mówiąca po islandzku to perełka. Ale moje serce skradła Johanna. Bardzo, bardzo polecam.

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Pierwsze co sobie pomyślałem po obejrzeniu filmu, że muszę go koniecznie Tobie polecić. Zatem wchodzę szybko na forum, a tu taka niespodzianka...Ale w sumie z drugiej strony, moje zaskoczenie nie było aż tak duże - mogłem się tego spodziewać. Nie zmienia jednak to faktu, iż jestem niepocieszony.

ocenił(a) film na 8
Bokciu

to miłe, że o mnie pomyślałeś:))

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Bo ja zawsze o Tobie myślę ;)

użytkownik usunięty
Bokciu

Bokciu, nie zaczyna sie zdania od spójnika. Ty, jako samozwańczy, forumowy purysta tego nie wiesz ...

ocenił(a) film na 8
Bokciu

:))

Agatonik

Ale sobie kadzicie. Swoją drogą rzadko spotykane na filmwebie, bo najczęściej się tutaj ludzie zżerają :-(

ocenił(a) film na 8
Stefan_Zyskowski

Prawda, że tak milej:))

użytkownik usunięty
Agatonik

O kurcze ... Jak Bokciu o Tobie mysli i to "zawsze", to ja bym sie bała ;)

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Kolejny dobry film,obejrzany dzięki Pani:))

ocenił(a) film na 8
chimeryk

To się cieszę:))

ocenił(a) film na 7
Agatonik

Rzekłbym, że przede wszystkim. Pasożytnictwo według mnie jest uzupełnieniem. No i Johanna to dla najciekawsza postać i najlepiej zagrana rola tutaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones