PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114228}

Zły święty

Santa's Slay
5,1 1 525
ocen
5,1 10 1 1525
Zły święty
powrót do forum filmu Zły święty

Tak świrniętego filmu świątecznego jeszcze nie widziałem,jakiś taki bez sensu,zły Mikołaj sobie chodzi,i zabija wszystkich dookoła,i tak w kółko do samego końca.Po niektórych tu pozytywnych komentarzach spodziewałem się czegoś lepszego,a tu mogę go jedynie ocenić zaledwie 6/10.

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

Ja nawet nie wiem, jak mam ocenić ten film klasy C. Jest piekielnie głupi, ale jednocześnie naprawdę przy nim dobrze się bawiłem. Bill Goldberg jako mikołaj jest wręcz rozbrajający, kiedy wbija coraz to nowych osobników i jeżeli ktoś lubi takie niedorzeczne slashery to twarz sama się śmieje. Ten mikołaj to prawdziwy kozak, który mógłby spokojnie uprawiać zapasy z Arnoldem Schwarzeneggerem. Poza tym cały film jest w utrzymany w konwencji komedii co jest niewątpliwie pewnym plusem. Nie jest to humor najwyższych lotów (zwłaszcza pod koniec), ale przykładowa scena, w której ginie właściciel sklepu jest tak rozbrajająca, że cały ten film ma pewien urok. Jeden z najdziwniejszych filmów jakie w życiu widziałem, a widziałem rzeczy kuriozalnych już troszkę.

jazdowicz2666


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones