PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=365206}

Z-Boczona historia kina

The Pervert's Guide to Cinema
7,7 4 069
ocen
7,7 10 1 4069
7,7 9
ocen krytyków
Z Boczona historia kina
powrót do forum filmu Z-Boczona historia kina

podlozyc pod ten film, goscia sie sluchac nie da

użytkownik usunięty
olexyy

Nie ma w ogóle takiej opcji! Nie wiem, kto wpadł na pomysł, żeby podkładać dubbing pod cokolwiek innego niż filmy animowane. Facet po prostu gada ze słoweńskim ( tak to się pisze?) akcentem

ocenił(a) film na 10

To nie jest akcent tylko wada wymowy która przypomina trochę kaczora Duffy, o to chyba olexxyy chodziło, akcent słoweński też robi swoje oczywiście.
Co do podkładania lektora- NIE, nigdy i nigdzie, lektor psuje całą ścieżkę dźwiękową.

olexyy

wg mnie akcent Żiżka nadaje filmowi urok

ocenił(a) film na 10
brecho

Dokładnie, dubbing pod Żiżka to czysta pomyłka.

użytkownik usunięty
olexyy

zawsze możesz nacisnąć "mute" ;)

olexyy

zgadzam się z Tobą w zupełności.

ocenił(a) film na 10
olexyy

No to pech jak nie możesz słuchać, bo akurat ten film nie opiera się na efektach specjalnych:)

ocenił(a) film na 10
olexyy

mysle, ze dzieki akcentowi jest ciekawszy

użytkownik usunięty
coke_x

Zwłaszcza w temacie głosu jako obiektu autonomicznego :P

ocenił(a) film na 8
olexyy

hehe według mnie akcent i sposób mówienia Żiżka świetnie komponuje się z całościowym wydźwiękiem filmu, który ma wiele żartobliwych elementów i stworzony jest jak na dokument w nieszablonowy sposób. Pojawianie się go z tym swoim śmiesznym akcentem w miejscach, gdzie dzieje się akcja filmu jest po prostu urzekające. Sam sposób realizacji jest bardzo przyjemny i nie męczy monotonią. Zastrzeżenia można mieć tylko do podejścia psychoanalitycznego w filmie - choć ma ono znaczącą rolę w terapii, to jednak stosowanie psychoanalizy w filmie wydaje się nieuzasadnione. Analiza filmu wg psychoanalitycznego klucza jest po prostu strasznie naciągana i mało wiarygodna, chociaż może to tylko mi się tak wydaje.

jufus

Wyjąłeś mi to z ust.

ocenił(a) film na 9
olexyy

a w życiu... w tym cały urok

angel79

mnie strasznie drażni ten akcent... ciężko się skupić na początku filmu

użytkownik usunięty
didithy

jak na tureckim placu targowym... i ta gestykulacja, gość ma problem z nadpobudliwością czy co? :P:P:P
a film... psychoanalityczny bełkot i tyle... cały czas ego, superego, bla bla bla...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones