film

Z czystym sercem

Tiszta Szívvel
2016
1h 41m
6,4 848
ocen
6,4 10 1 848
Trzech niepełnosprawnych przyjaciół oferuje mafii swoje usługi w roli płatnych zabójców. Zobacz pełny opis
Z czystym sercem zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Z czystym sercem
Zwiastun nr 1 (angielski)
nr 1 (angielski) 2016-06-16T15:51:50 https://fwcdn.pl/webv/96/51/39651/thumbnail.39651.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/107/722507/kills_on_wheels_trailer__english_subtitled_.vp9.1080p.webm

Zolika (Zoltán Fenyvesi) ma dwadzieścia lat i porusza się na wózku. W jego życiu niewiele się dzieje. Jego najlepszy przyjaciel "Barba Papa" (Ádám Fekete) także jest niepełnosprawny. Pewnego dnia, razem z byłym strażakiem Rupaszovem (Szabolcs Thuróczy), który również nie może chodzić o własnych siłach, chłopcy postanawiają zostać płatnymi zabójcami i zaoferować swoje usługi przedstawicielom lokalnej mafii.

studio
Laokoon Filmgroup
tytuł oryg.
Tiszta Szívvel
inne tytuły
Kills on Wheels Miedzynarodowe
więcej
Zdjęcia do filmu kręcono w Budapeszcie (Węgry).
W 2017 roku film był węgierskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszego filmu nieanglojęzycznego.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Gdyby Tarantino miał grupę inwalidzką i żył w postsowieckim kraju, to jego Julesem i Vincentem zostaliby Rupaszow i Zolik.

Nie spodziewałem się, że ktoś w kinie poruszy teamt niepełnosprawności, a wózek inwalidzki stanie się prawie głównym punktem filmu.
Tak jest właśnie w tym filmie. Film to zabawna komedia przeplatana serią śmiesznych gagów ale też obraz ludzi niepełnosprawnch. Film nie jest wybitnym arcydziełem, ale został zgłoszony...

więcej

Charakter postaci, ukazanie niepelnosprawnosci, trzymane napiecie, ruch kamery na dobrym poziomie , a same postaci nawet bardzo ciekawe. Moze po prostu nie ma co sie wypowiadac o notach na poziomie 500 głosów. Zobaczymy pozniej, wroze dobre noty przy wiekszej ilosci widzow.

morderstwa na jednym z łódzkich osiedli. O ile mi widomo Komisarz Alex byl dosc popularny. Typowy film dla nowoczesnych kinomanow.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones