Odtwórz Zwiastun nr 1 (angielski) 1:52
Film

Tiszta Szívvel

2016 1 godz. 41 min.
6,4 800
ocen
6,4 10 800
388
chce zobaczyć
{"id":"722507","linkUrl":"/film/Z+czystym+sercem-2016-722507","alt":"Z czystym sercem","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/25/07/722507/7741600.2.jpg"}
Trzech niepełnosprawnych przyjaciół oferuje mafii swoje usługi w roli płatnych zabójców. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Z czystym sercem
Z czystym sercem (2016) Zwiastun nr 1 (angielski) 1:52
Z czystym sercem | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (angielski) | 2016 | Film Zolika ([person=2435117]Zoltán Fenyvesi[/person]) ma dwadzieścia lat i porusza się na wózku. W jego życiu niewiele się dzieje. Jego najlepszy przyjaciel "Barba Papa" ([person=2435118]Ádám Fekete[/person]) także jest niepełnosprawny. Pewnego dnia, razem z byłym strażakiem Rupaszovem ([person=384615]Szabolcs Thuróczy[/person]), który również nie może chodzić o własnych siłach, chłopcy postanawiają zostać płatnymi zabójcami i zaoferować swoje usługi przedstawicielom lokalnej mafii.

Zolika (Zoltán Fenyvesi) ma dwadzieścia lat i porusza się na wózku. W jego życiu niewiele się dzieje. Jego najlepszy przyjaciel "Barba Papa" (Ádám Fekete) także jest niepełnosprawny. Pewnego dnia, razem z byłym strażakiem Rupaszovem (Szabolcs Thuróczy), który również nie może chodzić o własnych siłach, chłopcy postanawiają zostać płatnymi zabójcami i zaoferować swoje usługi przedstawicielom lokalnej mafii.

studio
Laokoon Filmgroup
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Tiszta Szívvel
inne tytuły
Z czystym sercem Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Budapeszcie (Węgry).
W 2017 roku film był węgierskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszego filmu nieanglojęzycznego.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • To nie jest kolejny feelgoodpodobny tytuł o niepełnosprawnych-pełnosprawny ch

  1923 ocenił(a) film na 7

  Gdyby Tarantino miał grupę inwalidzką i żył w postsowieckim kraju, to jego Julesem i Vincentem zostaliby Rupaszow i Zolik.

 • Broń, komiksy i duuuuużo dezodorantu.

  ksdiamante

  Nie spodziewałem się, że ktoś w kinie poruszy teamt niepełnosprawności, a wózek inwalidzki stanie się prawie głównym punktem filmu. Tak jest właśnie w tym filmie. Film to zabawna komedia przeplatana serią śmiesznych gagów ale też obraz ludzi niepełnosprawnch. Film nie jest wybitnym ... więcej

 • Skad takie slabe noty?

  webmaster21

  Charakter postaci, ukazanie niepelnosprawnosci, trzymane napiecie, ruch kamery na dobrym poziomie , a same postaci nawet bardzo ciekawe. Moze po prostu nie ma co sie wypowiadac o notach na poziomie 500 głosów. Zobaczymy pozniej, wroze dobre noty przy wiekszej ilosci widzow.

  1
  • Jest to film typu Komisarz Alex probuje rozwiazac zagadke

   miki_58

   morderstwa na jednym z łódzkich osiedli. O ile mi widomo Komisarz Alex byl dosc popularny. Typowy film dla nowoczesnych kinomanow.

   • Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.