no wlasnie -Misiu poszedl na komedie romantyczna pod tytulem 'Zmilosci do....' Jakby Misiu poszedl na film 'Just a ticket' lub 'To tylko bilet ' moze by sie tak nie rozczarowal. Ogolnie podpis pod filmem komedia romantyczna dyskwalifikuje go do filmu nudnego i przeciagajacego sie ogolnie nie mowiacego o niczym nie...
więcejNie dziwię się, że jestem pierwszym piszącym o tym filmie, bo trudno cokolwiek powiedzieć. Krótko mówiąc: nudny. Reżyser komedii romantycznej chcial odejść od schematów i zrobić komedię mądrą, z wieloma wątkami dramatycznymi. Częściowo wyszło. epizod narkomanki w ciąży jest naprawdę świetny. Kilka scen nawet smutnyck....
więcej