Z zapartym tchem

Breathtaking

2000 1 godz. 40 min.
6,7 23
oceny
6,7 10 23
15
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Z zapartym tchem
  • fender31 ocenił(a) ten film na: 9

    ... jakie zdarzyło mi się obejrzeć. Precyzyjna, mroczna psychodrama w stylu Polańskiego, połączona z ciężką atmosferą grozy Hitchcocka.
    Nie rozumiem, dlaczego ten film nie spotkał się z szerszym zainteresowaniem, nie jest komentowany, nie wzbudził dyskusji i sporów.
    Cóż - może takich czasów dożyliśmy. Nie najlpeszych dla sztuki filmowej ...

  • fender31 ...Ależ proszę Pana... :-) Poszukuję tego filmu w internecie od dawna, żeby obejrzeć. Film tym bardziej wydaje mi się interesujący, bo; primo-nie ma go wśród ogólnej komercji filmowej; secundo-nikt tutaj o nim nie pisze [ prawie :-) ] . Znajdę, obejrzę, podyskutuję. Co najlepsze film nie jest streszczony, czy zrecenzowany tutaj i szczerze mówiąc, wszystko to jeszcze bardziej zachęca mnie do poszukiwań i obejrzenia. Co do "dzisiejszych czasów"...nie ma w ogóle o czym mówić. Nie ma już szeroko pojętej sztuki i kultury, no.. może być ewentualnie moda, a dzisiejsi młodzi ludzie są mniej lotni, nawet Ci "górnolotni". (Pana(Pani) "temat" został umieszczony prawie 10 lat temu, o zgrozo widać, że jest jeszcze gorzej niż myślałam jeśli chodzi o ...chyba o prawie wszystko).
    Dziękuję za wątek i pozdrawiam.