PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621}

Za ciosem

Knock Off
5,8 5 576
ocen
5,8 10 1 5576
Za ciosem
powrót do forum filmu Za ciosem

Film dobry

ocenił(a) film na 9

Super film Van Damme świetnie zagrał w tym filmie daje 10/10.

ocenił(a) film na 2
joang68

chyba sobie kpisz 10/10 za to coś film jest słabiutki a van damm pownien już dać sobie spokój z kręceniem "takich" filmów

joang68

Nie przesadzaj. ;p Moim zdaniem film ten był nieco tandetny... (jak te Puy ;)) Za dużo w nim absurdów, nierealności. Rozbawiła mnie scena, jak jeden gość wyjął szkła z okularów i zaczął nimi walczyć z Van Damme'm. Hah..

ocenił(a) film na 7
joang68

Zgadzam sie z Tobą :) Super film , a Jean Claude Van Damme to super aktor i wszystkie filmy z jego udziałem są bardzo dobre :)
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Karolina90_2

Van Dammowi nie dałbym nawet 0/10 za aktorstwo, jest to tak słaby przeciętnie aktor że gdy występuje w filmach dostaje migreny. Jego filmy są nieporozumieniami, prócz Legionistą który daje radę.

ocenił(a) film na 9

Prowokacja?
joang68- zgadzam sie w 100%:)

ocenił(a) film na 10
joang68

Popieram, film świetny daję 10/10 !! Van Damme jak zwykle świetny ;]

ocenił(a) film na 5
joang68

Prowokatorzy "za dychę"...

ocenił(a) film na 1
joang68

Naprawdę Świetny 1/10.

ocenił(a) film na 8
joang68

film super mugl by byc lepszy 8/10

użytkownik usunięty
joang68

Naprawdę dziwię się ludziom, którzy najgorszy chłam oceniają na 10, bo zagrał w nim ich ulubiony aktor.
Filmy z JCVD nigdy nie należały do dobrych, ale ten to już ewidentne przegięcie. Fabuła strasznie głupia, aktorstwo żenujące, walki śmieszne. Widać, że nakręcił to ktoś, kto w ogóle nie miał pomysłu na film, bo wyszło z tego marne na potęgę kino akcji.

ocenił(a) film na 5

Ja również lubię JCVD i wychowałem się na jego filmach odtwarzanych z kaset VHS. ZA CIOSEM jednakże to zaledwie przeciętny film sensacyjny z kilkoma dobrymi scenami akcji, ale także wyjątkowo bzdurną fabułą. Moim zdaniem zasługuje maksymalnie na ocene - 5/10

ocenił(a) film na 9
joang68

Van Damme doskonale wyczuwa konwencję w jakiej kręci Hark Tsui!

joang68

Umówmy się szczerze, ja lubię Van Damme i jego fikołki. Głównie z sentymentu do dzieciństwa bo pamiętam jak mój ojciec oglądał notorycznie kino akcji jeszcze na kasetach video a ja gdzieś tam w tle zaglądałem na telewizor połowy nie ogarniając. Ale ten film powinni chyba nadawać z cyklu " Żenada na maska " lub coś w tym stylu.

ocenił(a) film na 6
joang68

Co wy dobre w tym filmie są te buty bez podeszwy jak jeden tak drugi

Kroll95

chodzi Ci o te niby oryginalne buty od przyjaciela w których JCVD ścigał przestępców??
wg mnie to najlepsza scena komediowa z tym aktorem

ocenił(a) film na 9
joang68

Super film 10/10, jeden z najlepszych filmów mojego dzieciństwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones