PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730128}
5,6 10 198
ocen
5,6 10 1 10198
6,0 3
oceny krytyków
Za niebieskimi drzwiami
powrót do forum filmu Za niebieskimi drzwiami

Super film!

ocenił(a) film na 10

Właśnie wróciłem z kina i jestem pozytywnie zaskoczony, dawno nie widziałem tak dobrego polskiego filmu. Ciekawy pomysł i bardzo dobre wykonanie, film na dobrym europejskim poziomie. Ciekawe, jakby przyjął się w zagranicznych kinach ...? Polecam.

MarioWOLF

Naprawdę kawał dobrego kina. Genialnie prowadzeni dziecięcy aktorzy.

MarioWOLF

Myślę, że ten film otwiera niebieskie drzwi nowego wymiaru polskiego kina familijnego co ważne z dreszczykiem.

maciasss_2

Zalała mnie kilkumetrowa fala emocji. Naprawdę pięknie zrealizowany. Dwie nastoletnie dziewczynki zachwycone. Nie było takiego filmu w Polsce.

M70

jest GIT

sprostowywacz

Świetna i trafna recenzja Pawła Felisa w GW

udu_filmaniak

XXXXXXXXXD

M70

Wzruszający film!

Pako_14

Mój dziewięcioletni synek chce figurkę Krwawca:)) Film fantastyczny! Dzieciaki rozemocjonowane!:)) Super - polecam!!!

Merlin_Zkielc

Wzruszający i mądry.

maciasss_2

MEGA !

MarioWOLF

Jestem zaskoczona. Wszyscy razem razem śmialiśmy się z tekstów grubaska, razem mieliśmy dreszcze i wspólne wzruszenie na końcu. Byliśmy na seansie o 11, jest 18 a dzieci ciągle mówią o tym filmie.

ocenił(a) film na 10
mirror_mirror_filmaniak

Tez widziałem naprawdę film się udał. Pełne zaskoczenie że można u nas zrobić dobre kino :)

MarioWOLF

Powiedz mi, ale tak szczerze, jak gra aktorska dzieci w tym filmie? Bo co jak co, ale drewnianej recytacji młodocianych w niektórych polskich filmach po prostu nie da się słuchać, psuje mi całość odbioru, także stąd moje pytanie, jak tu wypadli?

ocenił(a) film na 10
Aiya

Szczerze, aczkolwiek nie zawsze moje zdanie będzie obiektywne - bardzo dobra rola Dominika Kowalczyka (odtwórca roli Łukasza, głównego bohatera). Debiutował w tym filmie i jak dla mnie chłopak ma wielki talent. Grał naturalnie i stworzył fajną charakteryzację. Mam nadzieję, że dostanie jeszcze swoją szansę. Pozostali młodzi aktorzy ... no cóż, były to role raczej drugoplanowe i nie mogę powiedzieć, że zachwycili. Ale też nie zawiedli.

MarioWOLF

Oj tak! Ten młody jest świetnie poprowadzony! fajny jest moim zdaniem też ten grubasek. I dziewczynka jest spoko, jest wycofana, w tle i gra tyle ile trzeba. Jest idealnie oszczędna, a takie jest jej zadanie, być przeźroczystą w tle za głównym bohaterem. Naprawdę dzieci dały radę w tym filmie.

ocenił(a) film na 8
udu_filmaniak

W pełni się zgadzam..

filmowa_tasma

DOSKONAŁY ! Polska po raz pierwszy zrobiła film fantastyczny dziejący się w świecie wyobraźni, a nie kino moralnego niepokoju. Gratuluję i oby tak dalej.

zibi_mrozny

Dzieci mega naturalne! To duży plus tego filmu!

maciasss_2

Tak dzieciak w głównej roli doskonały!

MarioWOLF

SUPER FILM :)

ciasteczkowy_potwor_2

ZASKAKUJĄCY !

Mirabella_Belina

Naprawdę bardzo fajny!

Milena_Ksiezniczka

Też mnie zaskoczył!

sprostowywacz

Jest git

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones