plakat filmu Za przyzwoleniem

Za przyzwoleniem

Til døden os skiller
6,0 143
oceny
6,0 10 1 143
195
chce zobaczyć
{"type":"film","id":392865,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Za+przyzwoleniem-2007-392865/tv","text":"W TV"}]}
Za przyzwoleniem
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


"Za przyzwoleniem" to tragikomedia spod pióra Andersa Thomasa Jensena, w reżyserii popularnej duńskiej aktorki Papriki Steen. Jan (Lars Brygmann) nie ma łatwego życia, jest notorycznie bity przez swoją żonę Bente (Sidse Babett Knudsen), co niekorzystnie wpływa na jego pracę w promowej restauracji. Jego szef szybko orientuje się w sytuacji"Za przyzwoleniem" to tragikomedia spod pióra Andersa Thomasa Jensena, w reżyserii popularnej duńskiej aktorki Papriki Steen. Jan (Lars Brygmann) nie ma łatwego życia, jest notorycznie bity przez swoją żonę Bente (Sidse Babett Knudsen), co niekorzystnie wpływa na jego pracę w promowej restauracji. Jego szef szybko orientuje się w sytuacji i chcąc pomóc nakazuje mu pójść na terapię. Jan przypadkowo trafia na terapię dla mężczyzn bijących kobiety, gdzie poznaje dwóch kryminalistów, którym szybko poleca pozbycie się Bente. Jednak pierwsze spotkanie tej trójki mocno skomplikuje sytuację i przysporzy Janowi jeszcze większych trosk.

Za przyzwoleniem zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.