PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5212}

Zabójcza piękność

Drop Dead Gorgeous
5,8 4 095
ocen
5,8 10 1 4095
Zabójcza piękność
powrót do forum filmu Zabójcza piękność

myśłem ze obejrze durną, odmużdżająca komedyjkę, a tu ambitniejsze kino, pietnujące amerykańską głupotę i jej małomiasteczkowośc prowincji. gdzie prym wiedzie mamona i układy (zupełnie jak u nas). a do tego potężna dawka czarnego humoru.
mogłbym jeszcze sporo. ale nie bede opowiadał. obejrzyjcie sobie przy najbliższej okazji.
ocene ma za niską. 8 to minimum.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
profix

zapomniałem dodać że scena z jezujem zabija:)

ocenił(a) film na 8
profix

scena z jezusem była genialna, a nawet przegenialna :-D W ogóle świetny film, aż dziw bierze, że w święta coś takiego puścili. Chyba znowu zacznę lubić tv4.

ocenił(a) film na 8
profix

W pełni się zgadzam. Czarna komedia, która w bolesny sposób pokazuje prawdziwe oblicze amerykańskiej prowincji. Coś o tym wiem ;-)

ocenił(a) film na 9
profix

sory za literówki i tp.
a skąd coś o tym wiesz?

użytkownik usunięty
profix

Nie widziałam całości więc umknęła mi scena z Jezusem, o której wszyscy piszą, ale też się bardzo pozytywnie zaskoczyłam. Myślałam że to jakiś smętny jęczący dramat w stylu "psychologiczne czwartki na tvnie" i Delta Burke z Morgan Fairchild załamują dłonie, a tu patrzę, leci normalnie zabawna komedia z jajem. Humor jak w "Gotowych na wszystko", wredny i zalatujący makabrą... Chętnie obejrzę jeszcze raz w całości, jak telewizornia puści.

PS> A co tam z tym Jezusem było? Jakby kto mi mógł powiedzieć, zapraszam na priv ;)

ocenił(a) film na 9

a lepiej nie wiedzieć. bedziesz miała niespodziankę:)

użytkownik usunięty
profix

Hmmm, nie wiem czy chcę... Ogólnie jestem przeciwniczką szpanowania przez spoilery, ale czasami lepiej wiedzieć gdy w Twoją stronę nadlatuje kowadło ;)

ocenił(a) film na 8

scena z jezusem:
http://www.youtube.com/watch?v=g0BatT0qYhw
na szczęście jest jeszcze youtube ;-)

użytkownik usunięty
dzarno

OMG.... Dobrze, że nie mam w robocie słuchawek, bo sam obraz mnie totalnie przegiął na pół... "Well, it was supposed to be offensive. This scene was supposed to drive home the message that there was abosolutley nothing this woman wouldn't capitalize on." - dobry komentarz pod scenką.
Dziękuję :)

ocenił(a) film na 8
profix

słusznie. na szczęście przekaz jest też dość uniwersalny ;)

profix

Uwielbiam ten film, zawsze jak mam okazje, to oglądam, w sumie już z 10 razy ;) Humor idealnie trafia w mój gust. Dennis Richards czesząca włosy zwyciężczyni konkursu i mówiąca : "Who are you???" świtna, jak również gdy tańczą na stołkach ;) Matka i ciotka Amber dopełniają całości :) Aktorki dopasowane idealnie, zagrały rewelacyjnie, Świetna Brittany Murphy, szkoda że już jej nie ma...

ocenił(a) film na 8
profix

Popieram w pełni!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones