PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240818}

Zabójca jest w domu

A Killer Upstairs
5,3 455
ocen
5,3 10 1 455
Zabójca jest w domu
powrót do forum filmu Zabójca jest w domu

Naciągany.

ocenił(a) film na 3

Jeden z najgorszych filmów, które widziałam ostatnio. Zbyt szybko wiadomo kto jest zabójcą. Wyczyny matki "chłopca" są bardzo odważne, ale czego to się nie robi dla własnych dzieci xd. A scena finałowa jest żenująca. Nie polecam... chyba,że ktoś ma 4 programy w tv i naprawdę nic nie leci ;)

ocenił(a) film na 1
Dobranocka84

zgadzam się. słabizna od początku do końca. od początku oczywiste jest kto jest winny, a do tego dobór aktorów żenujący - 17-latek z twardym zarostem... do tego każdy z aktorów zagrał fatalnie. zdecydowanie nie polecam.

ocenił(a) film na 7
Basnia

No cóż, jeśli wam się ten film nie podobał, to mieliście do wyboru "Sprawę dla reportera" na "jedynce", "Szkołę uczuć" na Polsacie i inne programy lub filmy do obejrzenia. Mnie tylko denerwowała ta para detektywów, którzy prowadzili śledztwo.

ocenił(a) film na 7
Basnia

Bardzo łatwo jest krytykować tych aktorów, których właściwie się nie zna. Ja z całej tej obsady znam tylko aktorkę, która zagrała tę dziewczynę, Ashley, a poza tym nie znam nikogo. Uważam, że chociaż ta aktorka zagrała dobrze, choć to nietypowa rola, jak na nią.

Dobranocka84

Taaa... najlepsze było chowanie się matki 'po kątach' gdy została przyłapana na 'zwiedzaniu' domu wiadomo-kogo. Genialne zgranie bezszelestnych butów, nieskrzypiącej podłogi i perfekcyjnego wyczucia czasu ;)

ocenił(a) film na 5
Sharis

nie przesadzajcie nie było tak źle mogło być gorzej, były jakies emocje :d

ocenił(a) film na 3
kamil607

Emocje? Kolego ten film był beznadziejny. A najbardziej wkurzała mnie gra matki. Beznadziejna. A scena finałowa to przegięcie [SPOILER], kobieta, która wynajęła płatnego zabójcę, nie zabiła osoby, która mogła ją pogrążyć, bo ją tatuś poprosił. LITOŚCI.

ocenił(a) film na 7
kamil607

Zgadzam się, że były emocje. A co do sceny finałowej, to rzeczywiście była bardzo dziwna. Ta Ashley mogła zabić Sandrę, ale chyba jednak zachowała odrobinę sumienia, skoro tego nie zrobiła. Zaskakujące, jak działają ludzkie umysły... No, ale ta Vivianne też nie była święta, skoro zdradzała męża z wieloma facetami. Trudno mieć pretensje do Ashley, że chcaiła zabić swoją macochę.

ocenił(a) film na 7
kamil607

Zgadzam się, że były emocje. A co do sceny finałowej, to rzeczywiście była bardzo dziwna. Ta Ashley mogła zabić Sandrę, ale chyba jednak zachowała odrobinę sumienia, skoro tego nie zrobiła. Zaskakujące, jak działają ludzkie umysły... No, ale ta Vivianne też nie była święta, skoro zdradzała męża z wieloma facetami. Trudno mieć pretensje do Ashley, że chciała zabić swoją macochę.

Sharis

nie zapominaj o tym, że "perfekcyjnie" się stopiła ze schodami w domu tego bandyty, ale tak dobrze, że on stojąc zaraz przy schodach jej nie widział :P

ocenił(a) film na 7
sfazsol

Mnie ubawiło to, kiedy przylała dechą temu facetowi w brzuch. Gościo aż się zwijał z bólu. LOL ;D

ocenił(a) film na 7
Dobranocka84

No cóż, cała ta historia jest nieźle pokręcona, ale - jak już wcześniej wspomniałam, za ten cały bigos odpowiedzialna była tylko i wyłącznie Vivian, bo romansowała na prawo i na lewo. Byłaby wierna mężowi, to nie byłoby całej tej awantury.

ocenił(a) film na 7
Dobranocka84

"Komnata Tajemnic została otwarta. Strzeżcie się, niewierne żony i okropne macochy!" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones