PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838940}

Zabójczy żywioł

Force of Nature
4,0 1 749
ocen
4,0 10 1 1749
Zabójczy żywioł
powrót do forum filmu Zabójczy żywioł
ocenił(a) film na 2
INDYANA

Wkurza mnie, jak krytyka jest tak słabo uargumentowana :) Nic o filmie, aktorstwie, scenariuszu itd. Jednak sam złapałem się na tym, że kompletnie nie wiem o czym i w ogóle po co jest ten film. Co gorsza oglądałem go dwa razy(!) co prawda przypadkowo, bo kompletnie go zapomniałem po pierwszym razie, ale na szczęście oba seanse nie do końca. Pojawienie się Gibsona przypomniało mi dopiero, że to "ta szmira". Tutaj wyjaśnienie, odnośnie oceniania. Wg mojej nomenklatury mam prawo wystawić ocenę 1-2 filmowi, którego nie jestem w stanie dokończyć. Wszystko tylko po to, żeby filmweb pamiętał, bo ja zapomnę, że to mega-gniot. Już zapomniałem nazwy tego filmu i pewnie przypadkowo nadzieję się na niego kiedyś po raz trzeci....

ocenił(a) film na 4
THX_1138

Film z 2020 roku ogladaleś go dwa razy i niepamietasz go coś z główka nie tak . A filmu nie polecam dziwię się że coś takiego jest jeszcze kręcone

ocenił(a) film na 2
bliski

Minęły 3 tygodnie. Sprawdzam program. Na Canal+ jest film "Zabójczy żywioł". Może warty obejrzenia? Co to jest? Sprawdzam na FilmWeb.... o żesz kur**!!!
"Zabójczy żywioł", "Zabójczy żywioł", "Zabójczy żywioł".... może wreszcie zapamiętam :D

ocenił(a) film na 2
THX_1138

Nie oglądaj polsatu dziś wieczorem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones