PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36803}

Zabawna dziewczyna

Funny Girl
7,7 5 608
ocen
7,7 10 1 5608
7,0 4
oceny krytyków
Zabawna dziewczyna
powrót do forum filmu Zabawna dziewczyna

Wybaczyłbym tę stereotypowość, gdyby tam był choć jeden prawdziwy przebój, jakiś niepowtarzalny numer. Polecam jedynie fanatycznym wielbicielom Streisand.

Prawdopodobnie nie jestem obiektywna (ba! na pewno nie jestem), ponieważ Funny Girl jest jednym z moich ulubionych filmów i kocham wszystkie piosenki, ale trochę nie masz racji. Takie 'People'(13 miejsce w rankingu filmowych piosenek wszech czasów) przez 3 tygodnie było numerem 1 w TOP 40 Stanów Zjednoczonych, a piosenka 'Funny Girl' była nominowana do Oscara.

użytkownik usunięty
emiljon

Specjalnie jeszcze raz posłuchałem "People" na YouTube. Jakieś to takie rozlazłe... Nawet bym tego nie dał rady zanucić. A ranking, o którym piszesz dotyczy wyłącznie filmów amerykańskich i wygląda mi na jakieś dziwaczne kombinacje znawców, a nie na listę tego, co ludziom faktycznie chodzi po głowie, gdy sobie przypominają piosenki filmowe. "Ding-Dong! The Witch Is Dead" na 82 miejscu? No bez przesady! Albo "Hakuna Matata" na 99. Tylko jedna piosenka z "Kabaretu" i żadnej z "Całego tego zgiełku"? Nic ze "Skrzypka na dachu"? To chyba żarty. A gdybym już musiał koniecznie wybrać coś Streisand to byłoby to raczej coś z "Hello Dolly".

Ja 'People' bardzo lubię, bo bardzo lubię Streisand, ale to już kwestia osobistych gustów. Nie znałam wcześniej całego rankingu, ale jeżeli jest tak jak mówisz, to być może faktycznie nie jest aż tak wiarygodny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones