Film

I Kill Giants

2017 1 godz. 44 min.
5,9 5 205
ocen
5,9 10 1 5205
1 781
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"id":"753768","linkUrl":"/film/Zabijam+gigant%C3%B3w-2017-753768","alt":"Zabijam gigantów","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/37/68/753768/7920837.2.jpg"}
Izolowana i prześladowana uczennica, którą wszyscy traktują jak dziwadło, skrywa mroczną tajemnicę: nocami, w lesie, zabija gigantów.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Barbara Thorson ma 11 lat i mieszka z siostrą i bratem w domu nad brzegiem morza. Tylko ona może uratować swoje miasto przed olbrzymami. Regularnie nosi ze sobą swój norski młot wojenny, nawet do szkoły. Wszystko wskazuje na to, że olbrzymy nadchodzą. Oczywiście ani dorośli, ani koledzy z klasy nie dają temu wiary. Sytuacja się zmienia, gdy do szkoły przychodzi nowa dziewczyna, Sophia. Jeśli olbrzymy nie istnieją, Barbara będzie mogła stracić sprzymierzeńca i pierwszą przyjaciółkę.

studio
1492 Pictures / Ocean Blue Entertainment / Treehouse Pictures / Więcej...
tytuł oryg.
I Kill Giants
inne tytuły
Zabijam gigantów Polska
Zabijam olbrzymy (tytuł festiwalowy) Polska
Chasseuse de géants Francja
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Lint, Lommel, Eupen (Belgia) i Irlanii.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Taki jakby "Most do Terabithii"

  Anna_Sandstorm

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • "I kill..."

  catirilla

  Film pokazuje zmagania dziecka z trudną rzeczywistością. Tytułowa fraza "I kill giants" jest mechanizmem obronnym bohaterki przed czymś, co nadchodzi, a czego nie da się zatrzymać. Odpowiedź na pytanie "Co to jest? Czy to aby na pewno giganci?" znajdziecie w filmie - ja osobiście go polecam, nie jest to kino ... więcej

 • Czworo twórców strony i pusto

  Geohound

  Poots, Saldana, film producentów Harrego Pottera, premiera ponad pół roku temu, można już dostać w HD na necie, a tu nie ma ani słowa o czymkolwiek. Pilnuje ktoś tych stron?

 • Dobry dramat psychologiczny

  ChrisKrasz ocenił(a) film na 6

  Całkiem dobry film. Zaczyna się jak film fantasy . Jednak szybko przekonujemy się że to jest ogromny problem psychologiczny głównej bohaterki.

 • Film o rzeczach trudnych.

  2222 ocenił(a) film na 7

  Moim zdaniem mimo 1,44 godz. trochę za długi bo temat został wyczerpany jakieś piętnaście minut przed czasem. Ale mimo to warto obejrzeć. Na pewno nie jest to kino rozrywkowe więc jeśli ktoś liczy na bajkę fantasy to może sobie darować.

  3