PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753768}

Zabijam gigantów

I Kill Giants
5,8 6 698
ocen
5,8 10 1 6698
Zabijam gigantów
powrót do forum filmu Zabijam gigantów

Jak w tytule. Jest to dramat obyczajowy. Elementy fantastyczne pojawiają się tylko w wyobraźni bohaterki, która przenosi ją do trudnego życia, gdyż nie może pogodzić się z okrutną rzeczywistością.

Anna_Sandstorm

Zaznacz proszę jako spoiler.

K_Dreamer

Nie da się, edycja trwa 5 minut po założeniu tematu. A fabuły nie spoileruję, tylko ostrzegam, by nikt się nie nabrał jak to było z "Mostem".

WeaselWhite

Spoiler, sorki :)

WeaselWhite

Jako spoiler? Już w pierwszych minutach można sibzczaic, że głowa bohaterką ma nierówno pod kopułą

Anna_Sandstorm

Zaczęłam film ale w pierwszych minutach sprawdziłam ocenę na filmwebie i komentarze, i spojler jak nic. Zaznaczajcie proszę, że to spojler. Nie wiem może oglądne jutro na chwilę obecną mi się nie che i idę spać.

TeMarii

Uważam, że to nie spoiler (nie jest zdradzana fabuła) ale ostrzeżenie, by znów ludzie się nie nabrali jak z "Mostem do Terabithii". Powiem tylko, że końcówka jest bardzo mocna.

Anna_Sandstorm

Może faktycznie to nie spojler ale odebrało mi trochę magię z tego filmu, wiadomo że jak już wiesz że to tylko wyobraźnia to inaczej odbierasz film.
Pozdrawiam

TeMarii

To było już pokazane w trailerze. Niemniej przepraszam, jeśli moja wypowiedź coś zdradziła.

ocenił(a) film na 7
Anna_Sandstorm

Imo to spoiler który psuje cały smaczek temu filmowi, to tak jakby [SPOILER UWAGA] wiedzieć że śledztwo w wyspie tajemnic nie jest prawdziwe. Cały smaczek i taki efekt wow daje odkrycie tego. Na pewno seans jest ciekawszy kiedy się nie wie, kiedy się myśli że te potwory są na serio, a potem doznaje się szoku. Takie moje zdanie. Ja oglądałem ten film zerknąwszy wcześniej na same tytuły i te 2 linijki co zawsze są pod spodem, moje oczy natknęły na tę informację i.. trochę się wynudziłem podczas seansu. Nie odbierałem już tego tak jak powinienem.

ocenił(a) film na 4
Lukasz_Lll

Ale przecież w trakcie filmu łatwo się domyślić, że to pewnie tylko wyobraźnia.
Poza tym właściwie to film nigdzie jednoznacznie nie wyjaśnia tej kwestii. Bo równie dobrze ona mogła przyciągać giganty swoimi negatywnymi emocjami i strachem.

ocenił(a) film na 6
Anna_Sandstorm

dokładnie, od razu skojarzyłam z tamtym filmem. To nie jest spoiler. Już na początku filmu się to odkrywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones