PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453515}

Zaczarowane baletki

Ballet Shoes
6,7 8 795
ocen
6,7 10 1 8795
Zaczarowane baletki
powrót do forum filmu Zaczarowane baletki

Kiepski....

ocenił(a) film na 3

Myslałam ze bedzie ciekawie zobaczyc Watson w nowej roli poza Hermioną i....rozczarowałam sie. Nie zaskoczyła mnie swoją grą. Jej kolezanki z planu tez nie wykazały sie niczym specjalnym ale zagrały lepiej od niej. Jej mimika twarzy jest okropna...nie chce wiedziec jak zagra w "Napoleon and Betsy" :/ Podobno rozważali zatrudnic Scarlett Johansson która według mnie powinna dostać tą role. Czemu własnie Watson? oby wiedzieli co robią...

BlackMaster69

No nareszcie ktoś, kto twierdzi tak jak ja :*:*:* W ogóle ta jej mimika... brrr...jak mojej ciotki ze sztuczną szczęką, ktora jej wypada bez przerwy. A o "Napoleon and Betsy" wolę nie myśleć... Co ona zrobi z tą Betsy?!

ocenił(a) film na 4
Marike

Ja właśnie też obejrzałem ten film tylko dlatego żeby zobaczyć Emme Watson ;)
Tak to bym w życiu tego nie obejrzał, film taki sobie, nic ciekawego, oprócz "Hermiony" :P heh...

ocenił(a) film na 8
kzabost

ona wg mnie nie była zbyt ciekawa ale film w porządku dosyć :P

ocenił(a) film na 7
BlackMaster69

Aja właśnie się ciesze ,że zobaczyłam ją w czym innym była niesamowita!
Jak zwykle...

ocenił(a) film na 9
wita96

fabuła życiowa, film wyjątkowy, dociera do widza jego prawdziwe przesłanie.
co do roli Emmy, uważam, że sprawdziła się w nowym wcieleniu.
wy wszyscy tylko potraficie krytykować tych aktorów. a w gruncie rzeczy oni starają się jak mogą. jeśli dany aktor nie wcielił się w postać w sposób jaki sobie tego widz zażyczył, to wyłącznie wasz problem. to reżyser nawalił. po co są castingi? po to żeby wybrać odpowiedniego aktora. Marike jak ci tak twoją biedną ciotkę przypomina, to nie oglądaj filmów z jej udziałem. PS. żebyś się czasami kiedyś nie obudziłam z podobną szczęką ;)
ciekawi mnie wasze podejście.

dooris1004

Zgadzam się w stu procentach. Film bardzo dobry, Emma wypadła świeżo i zgrabnie, przygotowywałam się na znacznie gorszy występ i miło się zdziwiłam. Watson pokazała, że potrafi dobrze zagrać niebanalną i nietuzinkową rolę, w którą wcielenie się to spore wyzwanie.
Swoją drogą, to żadna filozofia krytykować, zwłaszcza młodych, aktorów, kiedy nie ma się zielonego pojęcia o aktorstwie i naczytało się masę durnych komentarzy pseudo-krytyków, którzy tak świetnie się na wszystkim znają.

użytkownik usunięty
Meleah

Ja również sądze, że film jest kiepski, a najgorsza w nim jest właśnie gra Emmy Watson. Jest bardzo ładną dziewczyną, ale talentu nie ma za grosz (nie znosze jej mimiki twarzy, jest strasznie drętwa). Hmmm, i nie rozumiem co złego w krytykowaniu aktorów i skąd wiesz Meleah, że twoje przedmówczynie nie mają zielonego pojęcia o aktorstwie... Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, nawet jeżeli jest bardzo krytyczne.

ocenił(a) film na 6

Film jak film. Klasyczna opowieść w wydaniu BBC. Obejrzałam z przyjemnością, choć z kapci mnie nie wyrwało.
Co do Emmy Watson to dała radę. Nie uważam żeby była dobrą aktorką, ale udało jej się jakoś wybrnąć i nie być Hermioną, czego się obawiałam. Za samo to daję jej plus. Jednak widać, jaka jest ciągle spięta i jak ciężko oddycha. Zauważyliście, że bez względu na to czy scena tego wymagała czy nie ona oddech miała dramatyczny jakby przebiegła właśnie kilometr? I te jej wiecznie bystre oczy. To wszystko urocze, ale błędne. Wydaje mi się ze problem z nią polega na tym, że nigdy nie uczyła się gry i nie jest naturalnie obdarzona talentem jak np. Dakota Fanning czy Lindsay Lohan (w czasach swojej świetności :P) lub Natalie Portman. Została wybrana do roli Hermiony, bo fizycznie pasuje do postaci. Jest idealną Hermioną. Jednak wszystko, co wie o grze to, to, czego nauczyła się na planie Harrego. Gdy od najmłodszych lat wszyscy ci mówią, że się świetnie spisałeś to pewnie zaczynasz w to wrastać i nie znasz niczego innego. Ja osobiście oglądając filmy z serii o Harrym nie oczekuję wybitnego aktorstwa ze strony najmłodszych aktorów, a zgodności adaptacji z treścią książki i ciekawa jestem czyjegoś na nią spojrzenia. Myślę, że również czymś podobnym kierują się twórcy tych filmów. Wiec tak jak pisałam talent aktorski Emmy ma tam niewiele do rzeczy. Emma jest młodziutka, ładna, ma wyrobione nazwisko i trudno od niej odwrócić oczy. Czego jej więcej potrzeba i tak większość z nas obejrzała „…Baletki” by zobaczyć Emmę. Co do jej mimiki to jest taka typowo angielska, uwielbiam ją.

ocenił(a) film na 8
sicksister

dokładnie tak - typowo angielska.
myślę, ze mnóstwo osób zapomina, ze Emma nie jest z Ameryki.
zresztą aktorzy mają bardzo różne sposoby grania, a skoro producenci powierzyli tę rolę Emmie, to chyba wiedzieli, co robią, prawda?
wg nich było najbardziej odpowiednia do tej roli.

dooris1004

zgadzam się ;)

BlackMaster69

Zgadzam się. Podobała się ta aktorka, co zagrała Petrovą. Ona chyba najpóźniej dostaje szansę na spełnienie swoich marzeń. Dobre były też sceny z baletnicą. Z Emmy Watson za często wyłaziła Hermiona.

ocenił(a) film na 8
ginnny_w

scena recytacji w wykonaniu Emmy - mistrzowska. zakochac sie mozna :D

ocenił(a) film na 6
Graczun

Zgadzam się. Ta scena w filmie mnie ujęła.

ocenił(a) film na 8
sicksister

heh ja nawet nie slyszalem o czym mowi. siedzialem i patrzylem sie jak
zaczarowany :D

ocenił(a) film na 7
Graczun

Mnie również ciekawiło jak zagra w czym innym niż Potterze.
Nie spodobało mi się. Wiele razy można stwerdzić "ta sma poza" "ta sama mina"
Myślę, że po Potterze nie będzie miała wiele ofert, uważam, że powinna zająć się modelingiem nie lubie jej ale uważam, że jest ładna i ładnie się prezentuje.

Film moim zdaniem może zaciekawić, mnie zaciekawił :)

ocenił(a) film na 6
unfeeling

Emma Watson nie pokazała niczego wybitnego, ale jest urocza.
Nie wiem dlaczego, w jej wypadku przeciętne umiejętności aktorskie z niesamowitym urokiem dają coś niezwykłego :).
Film taki jak i Emma - uroczy.
Podobał mi się, bardzo przyjemny.
Ale przesadzili z happy endem. Był tak szczęśliwy, że aż fantastyczny. Mogli już chociaż nie uszczęśliwiać panny Theo na koniec - jedna nieszczęśliwa duszyczka by się przydała. A tak - wszyscy zadowoleni i nawet marzenia im się spełniły. Mało przekonywujące.

ocenił(a) film na 6
Coward

Cóż, zakończenie jest pewnie zgodne z zakończeniem książki. Ale głowy nie dam, bo nie czytałam.

BlackMaster69

Film przyjemnie się oglądało. Emmę Watson lubię, ale moim zdaniem, tak jak napisały osoby powyżej, wkurza mnie jej ,,oddychanie'' xD i mimika. Nie wiem, jak dla mnie była trochę sztuczna...

ocenił(a) film na 7
TheLadyOfShalott

Mi się bardzo ten film podobał. Miał taki klimat... *__* I ten taniec.
Emme uwielbiam, jest śliczna i utalentowana, a tak jak ktoś wyżej powiedział jej mimika jest typowo brytyjska. I ten akcent...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones