PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544519}

Zagłada planety Ziemia

Annihilation Earth
3,3 489
ocen
3,3 10 1 489
Zagłada planety Ziemia
powrót do forum filmu Zagłada planety Ziemia

Jaja w trakcie...

ocenił(a) film na 3

1. Ciągle powtarzają "O Boże..."
2. Skąd po tylu godzinach wziął się nad miejscem tak gigantycznej katastrofy samolot pasażerski...?
3. Po upadku śmigłowca byli jakiś czas bez masek... skoro promieniowanie było tak wielkie, to jak przeżyli?
4. Padła elektronika śmigłowca, samolotu, a ich gadżety elektroniczne przetrwały... musiały być z Tajwanu :D
5. Wiedzieli, że Arabus był terrforystą, a nie rozpoznali go na konferencji, ani jak wchodził do budynku EVE... cyrk...
6. Połowa filmu... jeżdżą po miejscu katastrofy bez kombinezonów... i żyją... nie mam już siły...

Bez odbioru, elektronika mi pada...

PanTau

A ja nie mam siły do takich ignorantów.
Naucz się używania magicznego słówka jakim jest "SPOILER"!!!

ocenił(a) film na 3
kondor82

A ja nie mam ochoty używać żadnych słówek typu "SPOILER"!!! Nie chcesz, nie czytaj, skup się na komentowaniu filmu, a nie na pierdołach... chyba, że nie masz nic do powiedzenia, a musisz pisać. Poza tym od kiedy "SPOILER" jest słówkiem magicznym? To zwykły kawałek blachy lub plastiku na tylnej klapie samochodu... :D

ocenił(a) film na 6
PanTau

bo to Sci-Fi ;)

ocenił(a) film na 3
awlibella

Sci-fi to fantastyka naukowa... a to nawet fantasy nie było :)

PanTau

przysnąłem w trakcie, ale na samą końcówkę sobie cofnąłem. Myślałem, że jak każdy film tego typu skończy się jak zawsze [OWIEWKA] HA HA czy spojler jeden ch.
zaskoczenie moje nie miało granic jak zobaczyłem że cała ta nasza planeta czy jak to tam zwą poszła jak killer2 z samolotu czyli w pi zdu. No no ...
A teraz (jeżeli w ogóle można) poważnie ... ten zderzacz hadronów w państwie zegarków i czekolady kiedyś nas wyp...li w kosmos, kiedyś ktoś tak nieśmiało wspomniał, ze gdyby coś im się nie udało to może w miejscu tej wielkiej bańki powstać mini czarna dziura, a mini to znaczy taka, ze wessie ten nasz padół tak, że nie zdążymy się przeżegnać. Ament.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones