PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478112}

Zaginione miasto Z

The Lost City of Z
6,4 21 771
ocen
6,4 10 1 21771
6,2 12
ocen krytyków
Zaginione miasto Z
powrót do forum filmu Zaginione miasto Z

Czy ten film w ogóle będzie miał swoją premierę w polskich kinach? Bo na razie się na to nie zanosi - zero jakichkolwiek informacji, zupełnie jakby polscy dystrybutorzy nie mieli pojęcia o jego istnieniu albo uznali go za zbyt mało interesujący dla naszych rodaków. Tymczasem film jest ponoć świetny i w innych krajach zbiera świetne recenzje (przykładowo 89% ocen pozytywnych na rotten tomatoes)

ocenił(a) film na 6
99sprincess

Podbijam. Szukam i szukam informacji i nic nie wiadomo. Film zapowiada się interesująco.

ocenił(a) film na 7
icenumerocinq

Byłem dzisiaj na Netia Off Camera w Krakowie w Kinie pod Baranami i o 21:30 był pokaz z Polskimi napisami, film dobry i co najlepsze oparty na faktach ;)
Nie wiem czy będzie jakaś dystrybucja tego w Polsce, trudno powiedzieć.
Może jakiś niezależny tłumacz przetłumaczy i dostosuje do jakiegoś RIP-a :P

ocenił(a) film na 6
Radosnyxd

Czyli warto czekać. W takim razie rozglądam się dalej. Chciałbym jednak ten film w kinie zobaczyć.

ocenił(a) film na 6
icenumerocinq

Podbijam, czy ktoś wie może coś nowego? Ew. gdzie obejrzeć w dobrej jakości?

ocenił(a) film na 9
Grzema

Właśnie obejrzałem blu-ray rip, jakość fantastyczna, pewnie wiesz gdzie takowej wstawki szukać ;-)

ocenił(a) film na 6
alex_gawlas

Faktycznie, już można coś znaleźć. Dziwi mnie mimo wszystko brak tej pozycji w kinach. :/ Btw, polecam książkę, rewelacyjna.

ocenił(a) film na 7
99sprincess

Byłem dzisiaj na Netia Off Camera w Krakowie w Kinie pod Baranami i o 21:30 był pokaz z Polskimi napisami, film dobry i co najlepsze oparty na faktach ;)
Nie wiem czy będzie jakaś dystrybucja tego w Polsce, trudno powiedzieć.
Może jakiś niezależny tłumacz przetłumaczy i dostosuje do jakiegoś RIP-a :P

Radosnyxd

Póki co, w kinach cisza. Trzeba węszyć i być czujnym ;)

ocenił(a) film na 8
99sprincess

Również liczyłam na pojawienie się filmu w naszych kinach. Zwłaszcza, że książka na której podstawie nakręcono film, była dość popularna w Polsce kilka lat temu. Postać Percivala Fawcetta jest rzekomo pierwowzorem Indiany Jonesa.

99sprincess

Pi3rdolę ich może być nawet 26 maja, nie pójdę nawet jak mam unlimited cc! Totalny skandal taki ciekawy film ale nie dla dystrybuta starego je banego buta!!! Co oni se myśleli, na dodatek w stanach dopiero w kwietniu. A potem PŁĄCZĄ ŻE NIELEGALNIE W NECIE OGLĄDA SIĘ!!! ://////////////////////////////////////// Walcie się jeb ancy!!

ocenił(a) film na 7
99sprincess

Są już dostępne napisy nawet do wersji HD i Full HD na stronie napisy 24 ;)
Niestety nie mogę wkleić linka, bo filmweb mi go nie przepuszcza, ale na pewno znajdziecie ;)

99sprincess

Film z tego co się orientuję jutro ma premierę na DVD, a u nas nawet nie było w kinach, poza jednym pokazem. Dystrybutorzy widocznie wolą do nas sprowadzać jakieś śmieci zamiast kawałka dobrego kina.

ocenił(a) film na 8
99sprincess

Spieszę z odpowiedzią. Dlatego, że to jest film produkcji Amazon Studios. Od pewnego czasu jest z tym problem. Kina nie chcą puszczać filmów, które wcześniej mają premierę na streamie. Raz, że równoczesna premiera psuje zyski, dwa że nie wiadomo, jak się zyskami podzielić. Ten konflikt jeszcze trochę potrwa.

Ten sam problem mają Okja albo Beast of no nation, ten sam problem będzie miało jeszcze sporo filmów póki media strumieniowe się z dużymi wytwórniami nie dogadają. Jakość filmu ma tu niewiele do gadania.

ocenił(a) film na 8
michal.2907

To by wiele wyjaśniało.

michal.2907

Co za idiotyzm, to i tak tylko kina stracą... mi się coraz mniej tam i tak chce chodzić (rozpieściła mnie współczesna technologia - możliwość zatrzymania, przewinięcia + brak denerwujących obcych osób na sali), więc tylko sobie szkodzą... Trochę szkoda.

99sprincess

17.08. premiera na DVD w Polsce.

http://www.monolith.com.pl/zaginione-miasto-z-ksiazka-dvd.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones