PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478112}

Zaginione miasto Z

The Lost City of Z
6,4 21 771
ocen
6,4 10 1 21771
6,2 12
ocen krytyków
Zaginione miasto Z
powrót do forum filmu Zaginione miasto Z

Specyficzny

ocenił(a) film na 7

Włączyłem trochę w ciemno. Nawet nie wiedziałem z jakiego gatunku jest ten film. Spodziewałem się dramatu lub fantasy, a to film przygodowy. Odstraszyła mnie trochę długość trwania filmu. Nie ukrywam, że jak widzę film powyżej 2 godzin to nie chce mi się oglądać. Od razu pojawia się myśl, że będzie nudny.

Nie jest to film, który oszałamia, powala na kolana. Dobre, solidne kino. Dla ludzi, którzy takie filmy lubią, bez polotu, bez efekciarstwa, tandety. Ja bym go ocenił jako rzetelny. Nie nudziłem się oglądając ten film. Dla mnie film spójny z niezłym poziomem aktorstwa. Trochę za szybko pojawiały się przeskoki jeżeli chodzi o lata. Wydaje mi się, że wkradł się mały błąd, kiedy to na świecie pojawił się drugi syn. Chyba coś namieszano, jakl dla mnie dziecko po powrocie ojca było za małe.

Czy obejrzałbym go raz jeszcze? Pewnie nie. Natomiast nie żałuję, że zobaczyłem ten film. Porządna 7 ode mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones