plakat filmu Zagubione wakacje

Zagubione wakacje

Ztracená dovolená
7,6 28
ocen
7,6 10 1 28
15
chce zobaczyć
{"type":"film","id":443962,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Zagubione+wakacje-2006-443962/tv","text":"W TV"}]}
Zagubione wakacje
  • DAFilms - https://dafilms.pl

    wypożycz / kup
    od 8,99 zł
  • DAFilms - https://dafilms.pl

    abonament
    za 24,99 zł


Co byście zrobili, gdybyście znaleźli w śmietniku walizkę z 22 rolkami niewywołanego filmu? Ten porywający dokument nakręcony w detektywistycznym duchu śledzi losy czeskiej załogi filmowej, która to przez wywoływanie negatywów odkrywa historię sześciu anonimowych chińskich turystów, których twarze zostały uchwycone na 756 zdjęciach. WCo byście zrobili, gdybyście znaleźli w śmietniku walizkę z 22 rolkami niewywołanego filmu? Ten porywający dokument nakręcony w detektywistycznym duchu śledzi losy czeskiej załogi filmowej, która to przez wywoływanie negatywów odkrywa historię sześciu anonimowych chińskich turystów, których twarze zostały uchwycone na 756 zdjęciach. W trzy lata później, ich opowieść staje się częścią chińskiego przemysłu telewizyjnego, który gromadzi przed odbiornikami ponad 300 mln chińskich obywateli. Jak trudnym jest odnaleźć siebie pośród 1,3 miliarda ludzi? Każde zdjęcie mówi nam więcej niż tysiące słów. Dokument o kulturze, o świadomości samego siebie, o pamięci i nierealności kreowanej przez innych rzeczywistości.

Zagubione wakacje zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.