PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98311}

Zagubione

Lost and Delirious
7,1 5 613
ocen
7,1 10 1 5613
Zagubione
powrót do forum filmu Zagubione

Jakbym oglądała film o sobie. Chciałabym mieć tyle odwagi co P.

darmy

blagam Cię, nie myl odwagi z szaleństwem! poza tym ostatnia scena to oznaka największego tchórzostwa jakie w życiu widziałam.

gromcia167

w takim razie jestem szalona.

darmy

możliwe.

darmy

Czasem to może być odwaga, zwykle jednak to oznaka szaleństwa i tchórzostwa. Przy czym nie chciałam tu prawić morałów. Po prostu idź dalej. To, że coś się skończyło nie oznacza wcale, że nie czeka Cię nic nowego :)

ustinja

Mocno popieram te słowa. Chociaż łatwo się je pisze, a bardzo trudno jest z ich realizacją, ale najlepsze co można zrobić dla siebie i tej już byłej relacji, to zostawić to wszystko za sobą i pójść dalej. Nie jest przy tym ważne gdzie i kiedy spotka nas coś nowego, ale spotka nas z pewnością, jeśli damy sobie szansę i nie zatrzaśniemy za sobą wszystkich drzwi. Może ktoś będzie chciał podążyć naszym śladem?

ocenił(a) film na 10
darmy

Miłość uskrzydla lub je podcina. Prawdziwa miłość jest skora do wszystkiego. Paulie miała tylko ją, gdy tracisz ostatnią rzecz dla której żyjesz to czy nadal będzie to życie czy marna egzystencja? Nie oceniaj, a i Ty nie będziesz oceniany.

ocenił(a) film na 8
darmy

Miałem podobne przeżycia. Żyłem tylko miłością, a gdy odeszła... O mało nie skończyłem tak jak P. Ale po 3 latach wszystko uleciało, mam nowe życie, które staram się przeżyć dobrze. Czerpię więcej radości niż kiedyś, przeżywam więcej... Zajęło mi trochę czasu wyrwanie się z zerwanego związku, myśli samobójcze minęły po kilku miechach. To zabrzmi banalnie, ale czas leczy rany i koi ból.

ocenił(a) film na 9
darmy

Jak obejrzałam ten film, miałam to samo odczucie. Przeżyłam coś identycznego, co P.

ocenił(a) film na 6
darmy

P. nie miała wg mnie odwagi. Gdyby była odważna, zacisnęłaby zęby i pokazała klasę, a tak...odwaliła przed śmiercią spektakl żałosności...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones