film

Zainwestuj w miłość

Starting Up Love
2019
1h 17m
5,1 105
ocen
5,1 10 1 105
Jillian dostaje w spadku zrujnowany dom. Kobieta próbuje znaleźć kogoś, kto go dla niej wyremontuje. więcej mniej
Zainwestuj w miłość zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Jillian dowiaduje się, że odziedziczyła po wujku domek w górach. Niestety, okazuje się, że to ruina i wymaga wielu napraw. Jillian poszukuje kogoś, kto pomoże jej wyremontować dom, ale najchętniej pozbyłaby się jak najszybciej uciążliwego spadku. Zupełnie nieoczekiwanie zmieni jednak zdanie. Początkowo nawet się nie spodziewa, że szukającJillian dowiaduje się, że odziedziczyła po wujku domek w górach. Niestety, okazuje się, że to ruina i wymaga wielu napraw. Jillian poszukuje kogoś, kto pomoże jej wyremontować dom, ale najchętniej pozbyłaby się jak najszybciej uciążliwego spadku. Zupełnie nieoczekiwanie zmieni jednak zdanie. Początkowo nawet się nie spodziewa, że szukając złotej rączki do odnowienia zrujnowanej nieruchomości, znajdzie swoją wielką miłość. Okazuje się również, że nie jest jedyną właścicielką chatki w górach.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Można obejrzeć zimą, przy kominku (akcja rozgrywa się właśnie zimą, w górskim domu) - z braku ambitniejszych pozycji albo po prostu dla relaksu i niewymagającej nadmiernego myślenia rozrywki.

Jillian dowiaduje się, że odziedziczyła po wujku domek w górach. Budynek jest zrujnowany i wymaga wielu napraw. Jillian poszukuje kogoś, kto pomoże jej wyremontować dom, chociaż najchętniej pozbyłaby się uciążliwego spadku. Wkrótce kobieta zmieni zdanie. Nie spodziewa się bowiem, że szukając złotej rączki do odnowienia...

więcej