PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=405430}

Zakładniczka miłości

Abducted: Fugitive for Love
6,5 401
ocen
6,5 10 1 401
Zakładniczka miłości
powrót do forum filmu Zakładniczka miłości

Na głównego bohatera oczywiście. Bo czym wytłumaczyć tą wysoką średnią, dla tak głupiego i przewidywalnego filmu. Ogląda się to w miarę gładko, ale kilka głupot woła o pomstę do nieba. Np. polityk, który prowadzi kampanię i dba o to by jego żonka była najlepiej odbierana przez wyborców, publicznie łapie za tyłek szefową kampanii. Albo uciekinier idzie spać zostawiając swą zakładniczkę niezwiązaną(także w domku, gdy idzie po zakupy) dając jej możliwość prostej ucieczki. No i te bezsprzeczne dowody niewinności, które nie zostały uwzględnione w śledztwie dwa lata wcześniej(dlaczego?).

ken_tucky

zgadzam się! gorszego filmu nigdy w życiu nie widziałam! tandeta na maxa!!! Nawet Martwe zło / The Evil Dead (1981) jest faniejszym i lepiej pomyślanym filmem!:)

użytkownik usunięty
ruda251252

Martwe zło jest pomyślane lepiej niż większość filmów.Nie obrażaj klasyki bo nie wyjdziesz na tym dobrze.Evil Dead rlz !!!
Hail to the king!

ocenił(a) film na 3
ruda251252

zgadzam się !!sam film jjak i ocena woła o pomste do nieba ,scenariusz banalny ,kilka wpadek o ktorych mówił autor tematu to tylko namiastka ,bo można tu wymieniać ...dużo fajnych filmów ma ocenę poniżej 7 ten ma średnią powyżej 7,6 to coś chyba nie tak jest

ken_tucky

Faktycznie żenada... dziwię się, że wytrzymałam 30 min, więcej nie dałam rady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones