PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668815}

Zakładnik z Wall Street

Money Monster
6,4 45 133
oceny
6,4 10 1 45133
5,6 16
ocen krytyków
Zakładnik z Wall Street
powrót do forum filmu Zakładnik z Wall Street

Subiektywna ósemka

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem film jest ciekawy, dowodzi tego fakt iż oglądałem go bez potrzeby ziewnięcia, albo zajęcia się myśleniem o wszystkim tylko nie o filmie.

Zaryzykuje nawet stwierdzenia, że chronologiczne 90% filmu, oceniłbym dziewięcioma punktami w dziesięciostopniowej skali, a jedyne czego brakowało by mi do dziesiątki, to
Di Caprio w roli Kyle’a (nie umniejszając umiejętności Jacka O’Conella, który kolejny raz udowadnia że ma talent i swój nie powtarzalny styl) i trochę lepszych zdjęć, a dokładniej lepszej gry świateł.

Jedyne co psuje mi całość, to bardzo bezpłciowa końcówka. Mam na myśli ostatnią scenę, kiedy George i Julia (których uwielbiam za serię Ocean’s), siedzą przez telewizorem. Ta scena pasuje do filmów które powinny mieć drugą część (bo kompletnie nic nie wnosi), a ten film raczej drugiej części mieć nie będzie...

Apeluje do ludzi którzy ocenili film na poziomie 5/10, przez jego nie prawdopodobność, że jeżeli mamy w taki sposób oceniać filmy, to musimy zmienić historie kina, oraz pozabierać parę Oskarów.

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones