PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458772}

Zakładnik z wyboru

Perfect Hideout
4,6 541
ocen
4,6 10 1 541
Zakładnik z wyboru
powrót do forum filmu Zakładnik z wyboru

śmiech

ocenił(a) film na 2

Mógłbym dać 1/10,ale dałem 2/10 za koncepcje.Pomysł na film nawet ciekawy, lecz całe wykonanie jest katastroficzne.Z niektórych scen można tylko i wyłącznie pokładać się ze śmiechu.Chociażby moment kiedy,wrócili do domu.Po co?! Mając tak wiarygodnego świadka jakim jest dziewczynka można śmiało podnieść ręce i wyjść do policji zamiast wracać w ręce psychopatycznego zabójcy...

ocenił(a) film na 2
Pepeshu

tez dalem 2 za dobre checi i Cristian Solimeno ktory bywal miejscami zabawny.. cala reszta to zenujaca niskobudzetowka, marnie zagrana, niedorzeczna, pelna sytuacji tak glupich ze az strach.. oto przyklad: kobieta ma karabin i mierzy do zabojcy, on nie ma zadnej broni i jest kilakanscie metrow od niej, kobieta postanawia uciekac a on ja goni.. czemu ? bo film by sie za wczesnie skonczyl... od strony technicznej tez lezy nawet jak na kino B... takie rzeczy jak oswietlenie, zdjecia, scenografia tutaj po prostu nie wystepuja.. rownie dobrze mogli to krecic u mnie w domu... a zane wypadl fatalnie nawet jak na swoj poziom rzemieslnika kina B... tak jak on gra psychopate to kazdy potrafi...

ocenił(a) film na 2
michostr86

Spoiler................ cały film jest paradoksalnie głupi chociażby sam początek jak kobieta robi wyrzuty swojemu chłopakowi Ło boże przecież miałeś z tym skończyć!!! i przy takiej kłótni nie rozbijają się mało co na drzewie Płacz i łzy już od ciebie odchodzę a z trzydzieści sekund później razem z nim bok przy boku włamują się do domu pewnie ukradnijmy samochód, pogroźmy komuś bronią i jeszcze ten głupi tekst ( my nie jesteśmy złodziejami my tylko chcemy pożyczyć samochód) nosz kurr^rw coza facepalm... czasami się zastanawiam czy to nie miała być komedia i im po prostu nie wyszło bo takich głupich sytuacji jest tyle że można rzucać nimi jak asami z rękawa . dałam 3/10 ale chyba jednak dam 2 A czy ktoś mi wytłumaczy jakim cudem gdy znaleźli tą dziewczynkę i nawet policji zależało na tym aby ją oszczędzić, i nikt jej w domu nie pilnował co też jest dziwne niech sobie lata po domu przecież nawet nie będzie chciała uciec, o dziwo ofiara której wymordowali rodzinę nie chciała uciec a uciekała za to przed policją razem z tymi jeło*pami....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones