film

Zakochani są między nami

1964
1h 11m
6,1 249
ocen
6,1 10 1 249
Para młodych ludzi, kreowana na "zawodowych" zakochanych traci całą spontaniczność swego uczucia. Dziewczyna imieniem Kajtek i Maciej udają parę zakochanych, rozpisany... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Zakochani są między nami zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Para młodych ludzi, kreowana na "zawodowych" zakochanych traci całą spontaniczność swego uczucia. Dziewczyna imieniem Kajtek i Maciej udają parę zakochanych, rozpisany został bowiem konkurs dla fotoamatorów, polegający na odnalezieniu na nadmorskiej plaży pary zakochanych. Ale Maciek zainteresuje się Renatą, żoną lekarza. Tymczasem KajtekPara młodych ludzi, kreowana na "zawodowych" zakochanych traci całą spontaniczność swego uczucia. Dziewczyna imieniem Kajtek i Maciej udają parę zakochanych, rozpisany został bowiem konkurs dla fotoamatorów, polegający na odnalezieniu na nadmorskiej plaży pary zakochanych. Ale Maciek zainteresuje się Renatą, żoną lekarza. Tymczasem Kajtek jest w nim naprawdę zakochana. Podczas sztormu dziewczynę porywa fala. Ratuje ją fotograf Tadek i ratownik. Ten drugi zginie jednak, kiedy pośpieszy na pomoc tonącemu Maćkowi, który przed Renatą zdobywa się na "bohaterski wyczyn" i chce ratować Kajtka.

studio
Zespół Filmowy "Studio"
tytuł oryg.
Zakochani są między nami
inne tytuły
Falling in Love Międzynarodowy
The Idyllic Lovers Wielka Brytania
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

J.W

Bardzo fajny "leniwy" film z letnim klimatem i morałem + prześliczna, młodziutka Magda Zawadzka. Wart obejrzenia. Najlepszy dla pary zamiast komedii romantycznej. Również dla adeptów magii starych, polskich filmów.

Film ma tak slaby scenariusz, ze wprost idealnie pasuje do niego stwierdzenie inz. Mamonia z Rejsu "ze w polskim filmie nic sie nie dzieje".

Mozna obejrzec jedynie z nostalgii za mlodymi i mocno rozebranymi aktorami, niektorych znamy z pozniejszych rol zwlaszcza Magdalene Zawadzka i Bohdana Lazuke.

Co ciekawe...

Czy ktoś mógłby mi go jakoś udostępnić , szukałem i nigdzie go nie ma :(

film jak film , ..

ocenił(a) film na 7

ale aktorzy , a zwlaszcza aktorki , Zawadzka ale byla wtedy piekna....dzisiaj tez, echhhhhhhhhhhhh...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones