PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616141}

Zakochani w Rzymie

To Rome with Love
6,3 83 801
ocen
6,3 10 1 83801
5,0 28
ocen krytyków
Zakochani w Rzymie
powrót do forum filmu Zakochani w Rzymie

KOMERCJA

ocenił(a) film na 5

Woody Allen kiedyś miał swoją klasę, charyzmę i właściwie można powiedzieć, że był mistrzem. Teraz produkuje swoje filmy jedynie po to, by zapełnić puste miejsce w banku kolejnymi milionami. Ja osobiście, nie obrażając jego miłośników, uważam, że ten film był bardzo słaby! Zwykle nie wystawiam tak niskich ocen, ponieważ uważam, że większość filmów ma w sobie to COŚ. Ale tutaj ocena wyżej byłaby niezgodna z moim sumieniem. Właściwie to nie wiem o czym on był.. Czy o wielkiej miłości, czy o zagubieniu, czy o strachu, czy o samotności, czy też o życiu na łasce innych. Woody chyba chce bardzo skomplikować swoje filmy by wydały się jeszcze bardziej ambitne. Kocham Penelope w tej produkcji, ale to jest całkiem w jej stylu, bo dzięki niej wszystko błyszczy. Zawsze i wszędzie. Po wyjściu z kina widziałam, wiele markotnych min, także sądzę, że to nie tylko moja opinia. Zapewne zostanę obrzucona nieeleganckimi zwrotami i obrazami w moją stronę, także od razu za nie dziękuję, ale raczej nie odpowiem. Jeśli ktoś chce wybrać się na Zakochanych w Rzymie, to niech ma przynajmniej satysfakcje, że za bilet nie musi płacić 15 mln. Odradzam, ale każdy i tak nie przekona się, dopóki nie spróbuje.

barbie_8

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones