PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616141}

Zakochani w Rzymie

To Rome with Love
6,3 83 775
ocen
6,3 10 1 83775
5,0 27
ocen krytyków
Zakochani w Rzymie
powrót do forum filmu Zakochani w Rzymie

Dla tych, którzy nie widzą powiązania między scenkami. Jak ktoś wcześniej napisał - film jest satyrą na sławę, aktorów. Niekoniecznie motywem przewodnim jest miłość. A ci ludzie nie muszą być zakochani w sobie, tylko w Rzymie, jak najprawdopodobniej właśnie jest. :)


Leopoldo został sławny z tego, że jest sławny.
Milly chciała przespać się z kimś sławnym.
Monica odrzuciła miłość Jacka, bo mogła zagrać w filmie i zostać sławna tudzież spotykać się ze sławnymi osobami.
Prostytutka Anna spała ze sławnymi/ważnymi osobami.
Ojciec Hayley (nie pamiętam imienia) uzyskał wielką sławę z powodu swojego śpiewania, natomiast Jerry (Allen) przy okazji sam też chciał zabłysnąć.

To tylko takie moje rozumowanie, ale chyba coś w tym jest. :)

missavery

oj, nie doczytałam tematu o którym wspomniałam wcześniej. przepraszam, że się wcięłam w wypowiedź. :) odsyłam do ciekawego rozwinięcia, powyżej takie moje podsumowanie w dużym skrócie.
http://www.filmweb.pl/film/Zakochani+w+Rzymie-2012-616141/discussion/Niech+nikog o+nie+zwiedzie+etykietka+komedii+przypięta+temu+filmowi!+Ten+film+to+bardzo+ostr a+satyra!,1999342

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones