PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616141}

Zakochani w Rzymie

To Rome with Love
6,3 83 801
ocen
6,3 10 1 83801
5,0 28
ocen krytyków
Zakochani w Rzymie
powrót do forum filmu Zakochani w Rzymie

Straszna mizeria.

ocenił(a) film na 3

Bez treści ,bez formy i jakichkolwiek walorów. Cztery historie i wszystkie nudne, nieśmieszne i naiwne. Przecież jak ten film przyrówna się do Annie Hall albo Manhattanu ,to aż dziw bierze że to dzieło tego samego reżysera i scenarzysty. Gdzie ten inteligentny humor ,interesujące postacie i niebanalne morały czy też przemyślenia. Najgorszy film Allena. Sorry Woody

ocenił(a) film na 7
bartekcz92

Hmm bez formy i walorów? I ty zwiesz siebie znawcą Allena? Wróc do szkoły i przeczytaj jeszcze pare książek. Historia śpiewaka-pokazuje poziom obecnej kultury, można sprzedać każde "gówno" opakowane w ładną torebkę-to szczególnie Tobie powinno się spodobać. Historia Roberta Benigniego-Allen wyśmiewa w najprostszy sposób to, że ludzie interesują się życiem Celebrytów, jakim mydłem się myją, jak golą etc. Historia architekta-rozprawa z samym sobą z przeszłości. Jack potrafił zerwać z dziewczyną która go kochała dla chwili uniesienia. Z perspektywy czasu widzi, że to byl błąd (stąd postać sumienia-Baldwin). Z drugiej strony można to ugryźć - Monica może kochała Jacka, ale wolała wybrać kariere aktorki. To każdy widz może sam sobie wybrać. Na końcu historia małżeństwa-ja sobie tłumacze to tak: para musiała poznać kochanków, żeby wiedzieć jak bardzo siebie kochają.
Także dzieciaczku, obejrzyj ten film jeszcze pare razy, może zrozumiesz konteksty Allena :)

ocenił(a) film na 3
pawelstarobrat

Wytrzyj mleko spod nosa, sięgnij po książki tematyczne i napisz swoją argumentację jeszcze raz , bo to co żeś wyżej napisał to interpretacja banalnej treści, którą wszyscy tu znamy i którą odczytać może nawet największy bałwan. Dla mnie ważna jest forma i treść, więc nie wiem po co takie brednie wypisujesz. Te głupie odzywki zostaw sobie na kolegów z podstawówki. Używając Twojej terminologii ,ten film Allena to gówno otoczone jeszcze większym gównem. Najwyższy czas pogodzić się z tym ,że Woody zaczął już odcinać kupony. Od czasu do czasu stworzy coś godnego uwagi, ale głównie wypuszcza przeciętniaki godne reżysera z trzeciej setki.

ocenił(a) film na 7
bartekcz92

Dales 5 zmierzchowi i 3 woodiemu, to moj ostatni argument :)

pawelstarobrat

Ale z ciebie dureń chłopaku, jesteś właśnie takim baranem, który połknie każde gówno w ładnym papierku (tutaj za tą sraczkę robi nazwisko reżysera). Kocham Woody'ego, ale ten film to jakiś mało śmieszny żart z jego strony.

rocknrollsuicide

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

bartekcz92

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

bartekcz92


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones