PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616141}

Zakochani w Rzymie

To Rome with Love
6,3 83 801
ocen
6,3 10 1 83801
5,0 28
ocen krytyków
Zakochani w Rzymie
powrót do forum filmu Zakochani w Rzymie

Tandeta

ocenił(a) film na 2

Taki scenariusz napisałbym w dwa tygodnie. Nic nowego pod słońcem, banalne treści i nieinteresująca akcja. W dodatku wszystko wyłożone na tacy i zero miejsca na własne refleksje. I za mało Penelope Cruz, której biust z plakatu kazał mi przyjść do kina.

Pancefaust

Tak.... napisalbys ten film woody'ego allena w 2 tygodnie, 2 linie metra w warszawie wybudowalbys w 3 dni, a swiat stworzylbys w 4 dni, bo bog to pop*erdolka i nie wiedzial co robi:D poza tym masz 2 metry wzrostu i jestes 100 razy przystojniejszy od brada pitta, prawda?:D bicz pliiiiiz... kim trzeba byc zeby pisac takie komenty? Idz pograc w pacmana...

cori20

Akurat nie trudno być przystojniejszym od brada pitta XD

rock_forever

to ty - najprzystojnieszy w calej wsi.

ocenił(a) film na 9
Pancefaust

stary to siadaj i napieprzaj scenariusze. Wiesz ile czasu Allen potrzebował na ten scenariusz? A tu proszę, taki geniusz w dwa tygodnie da radę. Będziesz gwiazdą tylko siadaj i od teraz zaczynaj pisać!

ocenił(a) film na 8
Pancefaust

Nie słuchaj Marchewki Zagłady, nie musisz siadać możesz nawet stać jak wolisz, tylko wyjmij palce z tyłka i bierz się do pisania mistrzu.

ocenił(a) film na 7
Pancefaust

Filmu nie widziałem - ale posikałem się ze śmiechu jak przeczytałem że Pancefaust napisze taki scenariusz w 2 tygodnie. Stary - siadaj i pisz! Wyślij Allenowi i za rok jesteś gwiazda. Ja rozumiem że film się nie podoba, ale żeby krytykować w taki sposób? :)

ocenił(a) film na 8
Pancefaust

Oj tyle talentu się marnuje - zdolni reżyserzy piszą na filmwebie swoje opinie a tu ludziska czekają na następnce Allena - do dzieła Pancefaust - hehehehe.
Film świetny jak każdy zzresztą wyreżyserowany przez Woodego.

ocenił(a) film na 4
Pancefaust

Nie przejmuj się odpowiedziami innych, zaślepionych modą na Woddy'ego, którego (O ZGROZO!) nie uważam za geniusza.
Też jestem zdania, że wielu początkujących pisarzy/scenopisarzy/dramaturgów napisałoby taki, a nawet lepszy scenariusz w kilkanaście dni.
Kochani Ludkowie, zamiast sugerować się nazwiskiem, zacznijcie oglądać filmy z pełnym zrozumieniem. Czasem trzeba przełknąć to, że nasi ulubieni pisarze/reżyserzy/aktorzy/piosenkarze/malarze dają ciała. Woody nawalił z tym filmem - było banalnie, nudno, drętwo. Nazwisko "Allen" nie ma tu nic do rzeczy.

ocenił(a) film na 4
perpecia

*EDIT*
Rety, czy tylko mnie nie wyświetla się opcja edycji, czy jej po prostu nie ma?
Taki fatalny błąd - "Woody'ego" oczywiście. Najmocniej przepraszam za wstrętną literówkę.

perpecia

Zgadzam się w pełni - Allen tym razem mnie zawiódł w 100%. Wątki może i ciekawe w zamyśle, ale w efekcie całość okazała się nudna i niestrawna. Myślałam, że usnę i (b.rzadko mi się to zdarza) chciałam wyjść po 30 minutach...

Sylwia2204

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

perpecia

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

ocenił(a) film na 3
Pancefaust

w Polsce powstały dzeisiątki genialnych scenariuszy (Vabank, Dyzma, Seksmisja, ) ale ich twórcy nigdy nie będą światowymi geniuszami, ponieważ ... Słowacki wielkim poetą był i już

euremail

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Pancefaust

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones