PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616141}

Zakochani w Rzymie

To Rome with Love
6,3 83 782
oceny
6,3 10 1 83782
5,0 27
ocen krytyków
Zakochani w Rzymie
powrót do forum filmu Zakochani w Rzymie

co najwyżej 6

ocenił(a) film na 6

Film przez godzinę ciągnął się jak flaki z olejem, potem się nieco rozkręcił, nawet raz się
zaśmiałam...takie nie wiadomo co. "Chcę, ale nie chcę", "Nie chcę, ale chcę". Odnoszę wrażenie, że
filmy Allena kręcone są "na jedno kopyto": Vicky Cristina Barcelona, O północy w Paryżu, Blue
Jasmine, no i ten - niby jest jakaś fabuła, muzyczka umpaumpapapa, ale takie jakby "rozwalone" te
filmy, chaotyczne.

Film miał bawić? Umoralnić? Czy tylko wypełnić czas? Podczas oglądania czułam znudzenie,
irytację, a na końcu niedosyt.

MissB

podzielam twoje zdanie, na poczatku dobrze sie zapowiadal,ale potem nudzil i nie smieszyl. Pojedyncze momenty sa fajne- np watek Leopoldo i wspaniala gra Benigniego. O czy to film o zdradach? Dziwnie przedstawione kobiety. Spiewanie pod prysznicem- niesmieszne,ale chyba zaczne sluchac opery.

ladymoon

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

ocenił(a) film na 6
MissB

Też czułam niedosyt. Historie nie powiązane ze sobą i każda z nich wręcz nudnawa. Nie do końca rozumiałam co autor miał na mysli oprócz - w Rzymie wszystko jest możliwe. Najwieksza zalta filmu była mozliwośc popatrzenia na Rzym:)

gabi_2

Zgadzam się z Wami. Boskie plenery wynagradzały (przynajmniej częściowo) dość kiepską fabułę.

Ribanna

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

gabi_2

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

MissB

MASZ PROBLEM Z PROSTATĄ/ZWIERACZEM bo nie mozesz wysiedziec na filmie? PROPONUJĘ UROLOGA/PROKTOLOGA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones