PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616141}

Zakochani w Rzymie

To Rome with Love
6,3 83 801
ocen
6,3 10 1 83801
5,0 28
ocen krytyków
Zakochani w Rzymie
powrót do forum filmu Zakochani w Rzymie

myślałam, że nic gorszego być nie może.. a jednak :(((( wynudziłam się cholernie, jedyne co zastanawiało mnie po wyjściu z kina.... z czego kobiety obok mnie się cały czas śmiały?!?!
Czy ktoś mógłby polecić mi jakieś DOBRE filmy Allena ?

dominicaw

Np. Annie Hall, lepszego jego filmu nie widziałem.

dominicaw

O północy w Paryżu był pierwszym filmem Allena jaki oglądałem. Po zachwalaniu tego filmu w radio poszedłem do kina. Film był cudowną lekką przygodą. Wyszedłem z kina wierząc od nowa w dobro naładowany pozytywną energią. Bałem się tego starego safanduły, który pozytywnie mnie rozczarował. Ten film ma gorsze recenzje prawdopodobnie jak nie w kinie to nie dam rady obejrzeć go na kompie. Ale kiedyś się skuszę.

ocenił(a) film na 6
dominicaw

Poszłam, zobaczyłam - szału nie ma. "O północy w Paryżu" łyknęłam, było miło, lekko, zabawnie, tutaj czegoś zabrakło. Niby się człowiek uśmiechał ale jakoś tak nieszczerze, momentami wręcz powiało nudą, a niektóre gagi niestety były bardzo schematyczne i przewidywalne. No cóż każdemu może zdarzyć - szczególnie w Rzymie;) A z dobrych filmów Allena polecam Zeliga z 83' - ubaw murowany.

Ryjufkozaur

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

dominicaw

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

ocenił(a) film na 3
kotbury

Kury nakarmione i wymacane. Sytuacja z zupa opanowana. Dzięki za dobre rady filmoznawco :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones