PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118262}

Zakochany Paryż

Paris, je t'aime
7,1 29 414
ocen
7,1 10 1 29414
6,7 11
ocen krytyków
Zakochany Paryż
powrót do forum filmu Zakochany Paryż

Mam problem ze zrozumieniem epizodu z azjatyckim salonem fryzjerskim. Moze mi ktos to wyjasnic?

ocenił(a) film na 6
tn1

Hehe, to jest zagadka bez odpowiedzi. Od czapy to było :P

ocenił(a) film na 8
tn1

ja widzę 2 możliwe wyjaśnienia.

1. to że na prawdę gdy za drugim razem fryzjer przyszedł do chinki, ona przyjęła go bardzo serdecznie i przez to reżyser chciał pokazać że Paryż jest miastem zmiennych ludzi:) raz cię pobiją a innym razem całują

2. fryzjer tak mocno oberwał za pierwszym razem że stracił przytomność i reszta wydarzeń to były już tylko jego fantazje:)

ale tak szczerze to długo się nie zastanawiałem nad tym fragmentem bo zaraz po nim były duuużo lepsze i było czym się zachwycać. Świetny film

tn1

Sadze,ze to wlasnie nie mialo miec sensu. Historyjka byla po prostu abstrakcyjna ;)

ocenił(a) film na 10
xwhateverx

Mi się wydaje, że ten filmik pokazuje miłość interesowną - azjatki przyjęły go dobrze dopiero, gdy zobaczyły jego propozycje.
Tak to mniej wiecej rozumiem xd

ocenił(a) film na 8
Rabiosus_Girl

hehe, to jest właśnie dobre w tej historyjce - każdy zobaczy ją inaczej. strasznie mnie wkurzyła w trakcie oglądania filmu, bo taka na pierwszy rzut oka bez sensu, ale w sumie - była dobrym urozmaiceniem :)
po obejrzeniu i przemyśleniu - sądzę, że ta druga sytuacja to jego fantazja na temat całego zajścia. po tym, jak został wyrzucony, wyobraził sobie to zdarzenie tak jakby chciał aby wyglądało. takie ukazanie, że pod tą nudną i prozaiczną powierzchownością skrywał romantyczną duszę.. ^^ finito

Rabiosus_Girl

"milosc interesowna"...ale sie usmialem nie ma co...hahahhaahahahahahahahahahahahahahaha

co to ma byc?

To jakby pomylić krzesło z czajnikiem...

ocenił(a) film na 8
tn1

koniec tego epizodu wyjasnia wszystko. Azjatka pyta sie fryzjera jaką by ją kochał: w blond włosach, czy w czarnych. A on wskazuje jej zdjecie w roztaraganych włosach, tej azjatki która chciała go pobić i mówi : taką bym Cie kochał.
Czyli chodzi o to, że kochał ją taka jaką jest, nie koniecznie dobrą ale wazne ze jest sobą.
Ja tak to widze ;]

ocenił(a) film na 9
idylla103

Najlepsza interpretacja najgorszego epizodu. :) Dopiero za trzecim podejściem udało mi się obejrzeć go w całości. W porównaniu do pozostałych, genialnych części filmu wypada naprawdę blado.

ocenił(a) film na 10
Sajetan

tak ta scenka była fatalna,przesunełam do przodu,..ale też dziwna była z wampirkmi choć troche śmieszna :) film fajny ciekawy na wiele rodzaji szpraw i rzeczy w życiu:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones