PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815472}
4,7 8 974
oceny
4,7 10 1 8974
Zakon Świętej Agaty
powrót do forum filmu Zakon Świętej Agaty

Zakonnice w Akcji.

użytkownik usunięty

Zapowiada się kolejny świetny horror na miarę "Zakonnicy". Który z pewnością będzie trzymał w napięciu od początku aż samego końca. Mam tylko nadzieję, że będzie można go obejrzeć w kinie. I go nie wycofują.

ocenił(a) film na 1

Lewakowi wystarczy dać do obejrzenia brednie na poziomie opowiastek rusyfikatora Kostriulewa z "Syzyfowych prac" i już będzie zadowolony. Dziękuję za potwierdzenie moich przypuszczeń.

użytkownik usunięty
theodorebagwell3

A pajacowi który przedstawia się na profilu jako postać fikcyjna to też dużo nie brakuje. Świry górą.

Bez obawa, premiera już 15 lutego więc można odliczać.

Żebyś się nie przeliczył.
Przeczytaj sobie opinie na IMDb
Nie wiem skąd masz zajawkę na ''kolejny świetny horror na miarę Zakonnicy'', film który był troszkę przynudzający i wcale nie był świetny, ot taki sobie horrorek.

numero_uno

Zakonnica to było arcydzieło w porownaniu z tym...

ocenił(a) film na 6
Sunshine86

Mi osobiście przypadł do gustu. Miałam obawy że to będzie typowy film o opętaniu w klasztorze czy coś tego typu, a dostajemy całkiem inną historię. Równie ciekawą co pomysłową. Ale jeśli ktoś idzie na ten film licząc na demony , to nope bardzo się zawiedzie.

ocenił(a) film na 7
klaudustyna

Racja. To nie jest horror!!! To thriller, dużo się dzieje, historia też trzyma sie kupy, więc można sobie obejrzeć, dobra muzyka, film trzyma w napięciu, na pewno nie ma zawodu, po prostu odbry film.

AlCapono

Ja się zawiodłam, ale dlatego, że szłam z nastawieniem na horror, więc oczekiwałam horroru. Ten film nie wystraszył mnie ani razu. Myślę, że największą krzywdę robią właśnie temu filmowi producenci - reklamując go w taki sposób. Natomiast co do historii, która trzyma się kupy - tu się do końca nie zgodzę, było kilka scen, które średnio były logiczne.

Sunshine86

Ludzie to patrzcie jaki dystrybutor film wydaje A nie idziecie bo wam się coś podobało. Kino świat mizerne filmy wydaje jedynie co mi.sie podobalo od tego dystrybutora to piła The boy oraz coś (2011) trzeba patrzeć też na dystrybucje

monolith_filmaniak

Ja przede wszystkim patrzę, na jaki gatunek filmowy idę. I może gdybym wiedziała, czego mam się spodziewać, to nie byłoby tak źle.

Sorry a le jak na miarę zakonnicy to od razu odpuszczam. Gniot jakich mało.

użytkownik usunięty

dzieki,oszczedze czas,lepiej gruche zbic niz ogladac film poziomu zakonnicy,jeszcze raz dzieki

Sory ale Zakonnica była słaba, nie wiem może to problem zbyt dużych oczekiwań, sam nie jestem w stanie stwierdzić co w tym filmie poszło nie tak, bo miał wszystko czego potrzebuje rasowy horror. Był dobrze zrobiony, miał mroczny klimat,potencjalnie mocnego straszaka (ową Zakonnicę), nawet nie najgorszą fabułę i ciekawe tło wydarzeń. A mimo to oglądając ten film w środku nocy ziewałem co 5 minut. Ja osobiście nakręciłem się na ten film strasznie, obejrzałem go bardzo późno (w sensie od momentu wyjścia tego filmu w kinie), ludzie cisnęli ten film, myślę sobie "nie no nie możliwe", a jednak, rozczarowanie było olbrzymie. Wynudziłem się zajebiście. :/

ocenił(a) film na 1

Szkoda kasy na kino , porażka na całej linii. Myślałem że poczuje strach jak na zakonnicy a z nudów usnąłem na sali kinowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones