PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777024}

Zakonnica

The Nun
5,2 70 580
ocen
5,2 10 1 70580
3,4 5
ocen krytyków
Zakonnica
powrót do forum filmu Zakonnica

No niestety, jestem fanką gatunku horror /thriller /kryminał, ale akurat ten film nie jest warty poświęcenia uwagi. Serio. Historia jest po prostu nudna, film niestraszny. Tytułowa zakonnica i inne upiory pokazywane co 5 minut. Zero zwrotów akcji. Tylko ciągłe helloł, helloł.. Szkoda czasu i kasy. Pesudoreligijny bełkot, momentami czuliśmy się jak na Harrym Potterze. Nie polecam.

ocenił(a) film na 5
paktofoniczka

Co qrwa heloł??? Ta jakiś pieprzony żargon żeńskiej gimbazy z niższych warstw społecznych. Oducz się tego bo Cię sprofilują

paktofoniczka

Jak na rozrywkę na późny sobotni wieczór przy piwku film dał radę, nie był najgorszy. Nie miał klimatu z Obecnośći, która wiadomo była o wiele lepsza, bardziej przypominał mi Van Helsinga z Jackmanem a ja lubię takie klimaty. Na pewno był lepszy od Hereditary który mimo moich wysokich oczekiwań okazał się gniotem.

ocenił(a) film na 1
paktofoniczka

zero klimatu, zero jakości...

ocenił(a) film na 2
paktofoniczka

Podzielam Twoje zdanie!!! Dopóki nie obejrzalam- przerażała mnie postać Zakonnicy. W ostatnich minutach miałam dość przesady i sztuczności. Film poprostu ,,tandetny". Porażka

paktofoniczka

co ty gadasz film jest dobry minimum niezly i jest wart i jak ogladalas z kolezanakami z zapalonym swiatlem to pewnie nie bylo straszne ogladnicje kazda sama przy zgaszonym swietle to bd sikaly ze strachu

ocenił(a) film na 3
paktofoniczka

Popieram w 100%. Moja ocena taka sama.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones