PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40436}

Zakręcony piątek

Freaky Friday
6,4 66 298
ocen
6,4 10 1 66298
6,0 7
ocen krytyków
Zakręcony piątek
powrót do forum filmu Zakręcony piątek

Niezły

ocenił(a) film na 6

Lekka komedia , dobra scena z graniem na gitarze .

ocenił(a) film na 1
Kicaj1992

mysle ze do tego filmu ocena 1/10 jest zbyt surowa ale ;d nieporozumieniem moge to nazwac, chujowy film ale chcialem go ogladac i spadalem z krzesla ;D

evilun

Nie trzeba było tyle chlać :P

ocenił(a) film na 7
Burmistrz

Objawy użytkownika evilun (przekleństwa, nieskładne zdania i w końcu nietrzymanie równowagi) wskazują na to że dobrze dedukujesz Watsonie ;)

jaimel

Jak można dać 1/10 za taką fajną komedię? Trzeba nie mieć poczucia humoru albo być nieświadomym tego co się pisze. :D
Nie mówię że każdemu musi się ogromnie podobać, ale nawet dla malkontenta, nie powinien być mniej wart niż 5/10.

ocenił(a) film na 7
Burmistrz

Panie Burmistrzu, po raz kolejny nie pozostaje mi nic innego, jak przyznanie Ci racji! :)
Film ten jest na tyle uniwersalny, że zarówno nastolatek, jak i starszy widz znajdzie w nim coś dla siebie. Ciężko mi więc doszukać się jakiejkolwiek przyczyny tak wielu negatywnych emocji, każących "Zakręcony piątek" nazwać "nieporozumieniem" i ocenić go na 1/10...

ocenił(a) film na 7
Kicaj1992

Masz rację, też mi przypadła do gustu. Można było się pośmiać, poza tym lubię Lohan i Jamie. ;)

użytkownik usunięty
Norchy

że tak powiem, byłem zmuszony to obejrzeć, bo miałem tylko do wyboru 4 programy podczas pobytu u rodziny no i padło na ten film. ode mnie 7/10 - lekka komedia :)

ocenił(a) film na 7
Kicaj1992

A ciekawe jaką to piosenkę grały, bo dosyć fajna.

sebogothic

Christina Vidal: "Take Me Away"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones