PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40436}

Zakręcony piątek

Freaky Friday
6,4 66 310
ocen
6,4 10 1 66310
6,1 8
ocen krytyków
Zakręcony piątek
powrót do forum filmu Zakręcony piątek

Jaki tytuł ma piosenka, którą matka pomogła zagrać córce na koncercie, zaczynając gitarową solówka?

ocenił(a) film na 8
ostapiukam

christina vidal - take me away :P w niektórych programach do ściągania wiecej źrodeł mozesz miec wpisując linsday lohan - take me away :D

piperabo

Dzięki za informację. Piosenka jest rewelacyjna. pozdrawiam. Ania

ocenił(a) film na 10
ostapiukam

jakby ktos nie mial a by chcial to mam soundtrack z tego filmu ;]

użytkownik usunięty
Kari222

ja bym chciała te pioseneczki :) dzięki i pozdro
harnas0000@wp.pl

ostapiukam

Kozacka jest ta piosenka :) Dzięki za tytuł :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ostapiukam

Jeśli macie jakieś piosenki z tego filmu to proosze wrzućcie mi je na maila bo są poprostu bosskie :) moj mail: asio13@op.pl
pozdrówka

ocenił(a) film na 8
ostapiukam

zapomniałam dopisać, że szczególnie zależ mi na ostatniej piosence, wtedy, kiedy zespół gra na dachu bloku czy czymś tam (już nie pamiętam za bardzo:P ) a jeżeli nikt nie będzie miał mp3 to wystarczy tytuł albo wykonawca pzdr;]

floresqa

Jest to Ultimate you :D Jeśli wiem o co Ci chodzi. xD Oni nie grali na dachu tylko weselu. :D

ocenił(a) film na 8
Mariolka_4

ooo super dziękuje bardzo :) ale na bank, jeszcze po tym weselu na samiutkim końcu filmu grał ten taki profesjonalny zespół, nie ten który założyła ta dziewczyna która grała w filmie, ale zespól, który w ogóle w nim nie wysterował... <lol> wie ktoś o co mi chodzi?? to było tuż przed napisami końcowymi.. hehe a może sobie coś wyimaginowałam.. nie wiem :P

ocenił(a) film na 10
floresqa

pewnie ci chodzi o piosenke: lindsay lohan - ultmiate

ocenił(a) film na 10
tom_26

sorka za pomyłke lindsay lohan - ultimate

ocenił(a) film na 8
tom_26

nom to chyba ta piosenka, dzięki ;) pzdr

ocenił(a) film na 10
floresqa

a to na dachu to chyba 'zakochana złośnia'. ale tytułu piosenki nie znam :(

ocenił(a) film na 8
zuz93

nie 'zakochana złośnia' tylko zakochana złośnica :D :D a tytuł to "I want you to want me"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones