PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40436}

Zakręcony piątek

Freaky Friday
6,4 66 328
ocen
6,4 10 1 66328
6,1 8
ocen krytyków
Zakręcony piątek
powrót do forum filmu Zakręcony piątek

Świetny na tytułowy piątek, potrafi rozluźnić napiętą atmosferę po całym męczącym tygodniu. Szczerze mówiąc to dawno się tak nie uśmiałem, chyba od czasów wypoczynków i leniuchowania czyli wakacji. Wtedy widziałem równie zabawną historię pt. ?Koniec z Hollywood?. Niektóre gagi wręcz rozkładają mnie na łopatki. Np. cytat ?co jest szczurze?? albo początkowa scena z trąbką. Ten film nie tylko mnie rozbawił, moja mama stwierdziła, że tak się nie śmiała od miesięcy. Naprawdę humor dla każdego i jest to duży atut ?Zakręconego...?. Nie przepadam za Jamie Lee Curtis ale razem z Lindsay Lohan stworzyły nieprzeciętne kreacje. Szczególnie pani Curtis zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, wcześniejsze jej role np.: w ? Halloween? były niezwykle ?puste?, a tutaj pokazała swoje drugie ja. Piękno Lindsay Lohan jak zwykle przyciąga....i chyba została ona specjalnie wybrana do tego filmu, do takiej a nie innej roli. Muzyka mało oryginalna, typowa dla amerykańskich komedii. Scenariusz dobry, ciekawy, ale to tylko remake filmu z 79? i dziwie się dlaczego dostał on nominacje do nagrody Saturn? Bardzo jestem ciekaw jak wygląda oryginał Disneya i mam nadzieje ze niedługo się o tym przekonam. Aha byłbym zapomniał przytoczyć jedną z kluczowych postaci w obrazie Watersa, chodzi oczywiście o małego brata Annabell, Harrego. Był doprawdy komiczny.
Film ogólnie oceniam na plus, ponieważ teraz wychodzi niewiele śmiesznych komedii, a tutaj jest się z czego pośmiać.

7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones