Odtwórz Zwiastun nr 1 2:10
Film

The Ladies Man

2000 1 godz. 24 min.
5,1 316
ocen
5,1 10 316
179
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"10525","linkUrl":"/film/Zalotnik+w+akcji-2000-10525","alt":"Zalotnik w akcji","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/05/25/10525/6922552.2.jpg"}
To zwariowana komedia z elementami musicalu. Loen Phelps (Tim Meadows) jest niepoprawnym prezenterem nocnego programu... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Zalotnik w akcji
Zalotnik w akcji (2000) Zwiastun nr 1 2:10
Zalotnik w akcji | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2000 | Film To zwariowana komedia z elementami musicalu. Loen Phelps (Tim Meadows) jest niepoprawnym prezenterem nocnego programu radiowego. W końcu zostaje zwolniony z pracy za zbyt wulgarne i niepopularne komentarze. Wraz ze swoją przyjaciółką szuka zatrudnienia w stacjach radiowych Chicago. Pewnego dnia otrzymuje tajemniczy list od dawno niewidzianej dziewczyny z propozycją ponownego spotkania. Ponieważ jest super kochankiem nie wie, że jest ścigany przez żądnych zemsty zdradzonych mężów. Jeżeli chcesz wiedzieć co z tego wyniknie - obejrzyj film.

To zwariowana komedia z elementami musicalu. Loen Phelps (Tim Meadows) jest niepoprawnym prezenterem nocnego programu radiowego. W końcu zostaje zwolniony z pracy za zbyt wulgarne i niepopularne komentarze. Wraz ze swoją przyjaciółką szuka zatrudnienia w stacjach radiowych Chicago. Pewnego dnia otrzymuje tajemniczy list od dawnoTo zwariowana komedia z elementami musicalu. Loen Phelps (Tim Meadows) jest niepoprawnym prezenterem nocnego programu radiowego. W końcu zostaje zwolniony z pracy za zbyt wulgarne i niepopularne komentarze. Wraz ze swoją przyjaciółką szuka zatrudnienia w stacjach radiowych Chicago. Pewnego dnia otrzymuje tajemniczy list od dawno niewidzianej dziewczyny z propozycją ponownego spotkania. Ponieważ jest super kochankiem nie wie, że jest ścigany przez żądnych zemsty zdradzonych mężów. Jeżeli chcesz wiedzieć co z tego wyniknie - obejrzyj film.

boxoffice
$13 743 212 na świecie
$13 616 610 w USA
$126 602 poza USA
budżet
$24 000 000
studio
SNL Studios
data produkcji
2000
tytuł oryg.
The Ladies Man
inne tytuły
Zalotnik w akcji Polska
The Ladies' Man
Więcej...
Film kręcono w Toronto (Ontario, Kanada) i w Chicago (Illinois, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • hmm....

  SoyeR ocenił(a) film na 5

  To miała być komedia, ale ja aż takiego humoru nie mam być się z niej śmiać...

  • Dno, to mało

   użytkownik usunięty

   Dno, to mało: może Rów Mariański odda wystarczająco płytkość i beznadziejność tego filmu. Nie dziwię się, że nikt nie zrobił streszczenia do tego filmu. Naprawdę nie polecam, strata czasu !!!

   2