PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877303}

Zamach

Zeros and Ones
2,3 365
ocen
2,3 10 1 365
Zamach
powrót do forum filmu Zamach

Jeśli ktoś z was był rozczarowany "Siberią", tego samego reżysera, to do tego filmu niech nawet nie zasiada! Bo to "dzieło" jest znacznie gorsze. Kompletna strata czasu. Pan Abel Ferrara, powinien raczej kręcić filmy XX z własną żoną w roli głównej, skoro kolejnym razem pokazuje ją nam w scenach łóżkowych, co i tak kompletnie nie wpływa na jakość filmu

Dominiqueboy

Dla mnie sceny łóżkowe nigdy nie podnoszą wartości filmu ,ogólnie są nie konieczne.

ocenił(a) film na 1
Robert_Kobus

Dla mnie również, ale pan Ferrara podobnie jak i wielu innych reżyserów, wierzy obłudnie w ten że mit..
Takie sceny łóżkowe, to typowa zapchaj dziura, stosowana jeśli się nie ma konkretnego scenariusza

Dominiqueboy

Rzecz dzieje się podczas uroczystej premiery filmu.
-... bronimy reżyserów, bronimy ich głosów...- mówi podekscytowany Hawke podczas panelu dyskusyjnego poprzedzającego pokaz.
-zresztą wysłuchajmy co do powiedzenia na ten temat ma sam Abel- dodaje.
Wtem Ferrara wchodzi na scenę, rozpina spodnie i oddaje mocz na zdezorientowaną publiczność...

ocenił(a) film na 1
junior303

Niech zgadnę.. zapewne Ferrara otrzymał oklaski, a ci z publiczność których uraczył "złotym deszczem", nie przebierali się miesiącami, aby dłużej pachnieć uryną mistrza..

ocenił(a) film na 2
junior303

W ogóle sam początek filmu jest żenujący. Ta laurka Hawka dla Ferrary jest słaba. Pierwszy raz coś takiego widziałem w filmie i po tym zapaliła mi się już lampka kontrolna. Film jest bardzo słaby.

ocenił(a) film na 1
_illusion_

Prawda.. wygląda to tak, jakby Hawke zorientował się w co wdepnął i prosi widzów, aby dali szansę dla filmu..

ocenił(a) film na 2
Dominiqueboy

Plus dla reżysera, że w tytule przewidział jak oceniany będzie film.

ocenił(a) film na 1
_illusion_

Hahaha .. Dobre!

Dominiqueboy

katastrofa - knot 1/10!!!

ocenił(a) film na 1
Szpila_1308

Gniot to mało powiedziane. Ten film to nawet koło gniota nie leżał on sięgną poniżej dna a nawet mułu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones