Odtwórz Zwiastun nr 1 1:40
Film

2009 1 godz. 50 min.
2,9 5 593
oceny
2,9 10 5593
849
chce zobaczyć
{"rate":2.5,"count":2}
{"id":"464690","linkUrl":"/film/Zamiana-2009-464690","alt":"Zamiana","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/46/90/464690/7230246.2.jpg"}
Pan prezydent jest silnym i uwielbianym przez kobiety mężczyzną, a jego żona to typ szarej myszki. Nieoczekiwanie ich osobowości zaczynają się zmieniać.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Zamiana
Zamiana (2009) Zwiastun nr 1 1:40
Zamiana | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2009 | Film Pan Prezydent jest prawdziwym szeryfem Rzeczpospolitej, ma blisko dziewięćdziesięcioprocentowe poparcie narodu, jest legendą, jest wysportowanym supermacho, który potrafi sam obezwładnić zamachowca i który bardzo lubi kobiety. Pani Prezydentowa spędza samotnie wieczory odliczając dni uciekającej młodości i kolejne kochanki męża. Pewnej nocy coś jednak zaczyna się zmieniać... i niebawem okaże się że kryzys małżeński prezydenckiej pary to drobiazg w porównaniu z zagadkowymi, wręcz pachnącymi science-fiction wydarzeniami, które przyniesie im rzeczywistość.

Pan Prezydent jest prawdziwym szeryfem Rzeczpospolitej, ma blisko dziewięćdziesięcioprocentowe poparcie narodu, jest legendą, jest wysportowanym supermacho, który potrafi sam obezwładnić zamachowca i który bardzo lubi kobiety. Pani Prezydentowa spędza samotnie wieczory odliczając dni uciekającej młodości i kolejne kochanki męża. PewnejPan Prezydent jest prawdziwym szeryfem Rzeczpospolitej, ma blisko dziewięćdziesięcioprocentowe poparcie narodu, jest legendą, jest wysportowanym supermacho, który potrafi sam obezwładnić zamachowca i który bardzo lubi kobiety. Pani Prezydentowa spędza samotnie wieczory odliczając dni uciekającej młodości i kolejne kochanki męża. Pewnej nocy coś jednak zaczyna się zmieniać... i niebawem okaże się że kryzys małżeński prezydenckiej pary to drobiazg w porównaniu z zagadkowymi, wręcz pachnącymi science-fiction wydarzeniami, które przyniesie im rzeczywistość.

na podstawie
Cezary Harasimowicz "Nieoczekiwana zmiana płci" (powieść)
dystrybucja
studio
Infilm / Infinity / MediaPro Pictures / Więcej...
data produkcji
2009
tytuł oryg.
Zamiana
inne tytuły
Nieoczekiwana zmiana płci Polska
Więcej...
Film był kręcony w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i w Warszawie (Polska) oraz w Bukareszcie (Rumunia).
Film "Zmiana" to reżyserski debiut Konrada Aksinowicza.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Mieciu zrecenzował tego paździerza

  davis3

  Obczajcie to: https://www.youtube.com/watch? v=4OzhGhgowSQ

 • Jeden z najbardziej żenujących filmów jakie widziałem.

  Woyt ocenił(a) film na 1

  O ile nie najbardziej...

 • Nowy Masochista

  Szpukowyduch2

  https://www.youtube.com/watch? v=4OzhGhgowSQ

  6
  • Przykry jak telegram

   ciencitta

   Potrzeba bylo wspopracy az trzech krajow, zeby takiego gniota wyprodukowac? Mialo byc komediowo-groteskowo, a wyszlo zalosnie. Denna fabula i dretwe teksty do tego stopnia, ze nawet Piotr Gasowski mnie nie zainteresowal. Nie dalo sie tego filmiku obejrzec do konca ... tym, ktorzy go jeszcze nie ... więcej

  • Najgorszy film!

   Rania ocenił(a) film na 1

   Gorzej niż beznadziejny. Ludzie nie oglądajcie tego badziewia, szkoda czasu. Co za żenująca komedia. Naprawdę nie wiem jak coś takiego może podobać się ludziom.

   5