PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 389
ocen
7,5 10 1 186389
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

przepięknie opowiedziana historia, ze znakomitymi kreacjami aktorskimi. Emilia Clarke, która gra Lou Clarke, jest niesamowita. Rola w tym filmie wręcz była dla niej stworzona. Widać, że gra całą sobą, aż nad wyraz wręcz chce wyjść z siebie i pędzić dalej, a nie stać w miejscu obok. Z każdą minutą projekcji tego obrazu można się mocno zakochać. Na marginesie, chciałoby się mieć taką "psiapsiułkę" czy dziewczynę, od razu chce się żyć! Wszystkie dziewczyny które z charakteru są podobne do głównej bohaterki zapraszam do konwersacji na PW ;) Historia zrealizowana na podstawie książki Jojo Moyes pod tym samym tytułem, której niestety nie miałem okazji czytać, jest pasjonująca i mocno wzruszająca. Wszystkim dziewczynom i kobietom od razu sugeruję zaopatrzenie się w pudełko chusteczek, na 99% zapewne się przydadzą. Może przypominać tematyką inny wcześniejszy film francuski "Nietykalni", po projekcji moje leciutkie skojarzenie właśnie z tym filmem. Oprawa muzyczna równie przyjemna, trzeba rozejrzeć się za całym OST z tego filmu. Po obejrzeniu trzymało mnie, a to znak że film był naprawdę na wysokim poziomie. "Zanim się pojawiłeś" na długo zapadnie w pamięci, dlatego też bez zająknięcia rekomenduję obejrzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones