PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667242}

Zanim zasnę

Before I Go to Sleep
6,7 68 006
ocen
6,7 10 1 68006
4,7 10
ocen krytyków
Zanim zasnę
powrót do forum filmu Zanim zasnę

Film przeciętny

ocenił(a) film na 5

Film przeciętny i dość schematyczny, ale w miarę przyzwoity. Ciekawym wątkiem na pewno była
sama choroba bohaterki, która sprawiała, że wraz z nią porządkowaliśmy przeszłość, której nie
pamiętała. Rola Kidman nie była dla niej raczej wyzwaniem aktorskim, w filmie widzimy dość już
ograny repertuar min, rzekłabym kidmanowski. No i koniec - kompletnie rozczarowujący, niweczący
budowany od początku nastrój. Podejrzewam, że twórca chciał jednocześnie pokazać dramat jakim
była amnezja bohaterki dla jej rodziny - w efekcie wyszła jakaś mamałyga.

es81

Nie zgadzam się z twoja opinia. Koniec wywolal u mnie łzy. Film był po prostu rewelacyjny a Kidman jest piękna. Chcialabym tak wygladac gdy będę miała 40lat

ocenił(a) film na 5
EwaAnna1992

Nie wątpię, że koniec może wzruszać, a urody Kidman nie kwestionuję. Po prostu film nie tworzy dla mnie spójnej całości, a gra aktorska Nicole nie powala. W moim odczuciu to ekranizacja, która raczej nie zapada głęboko w pamięć.

es81

Mnie ten film zapadl w pamięci.
Jak widać co osoba to gust.
W mój gust trafil

ocenił(a) film na 6
es81

zgadzam sie z poczatkiem opinii, film przecietny. da sie obejrzec. nie wyszlam z kina niezadowolona. bylo przyzwoicie.
jednak wiele innych filmow zapadnie mi na dluzej w pamiec niz ten.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones