PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667242}

Zanim zasnę

Before I Go to Sleep
6,7 68 006
ocen
6,7 10 1 68006
4,7 10
ocen krytyków
Zanim zasnę
powrót do forum filmu Zanim zasnę

Czy ten film nie jest aby na podstawie książki o tym samym tytule? Jakoś coś mi tak w głowie świta, a po przeczytaniu opisu fabuły jestem tego niemal pewna... Mylę się?

TakeItIzzy

Tak, to jest na podstawie powieści S.J Watson o tym samym tytule :)

ameslari

Zacnie, czasem mój mózg jednak pracuje :D

TakeItIzzy

A czytałaś książkę?

ocenił(a) film na 6
ameslari

Ja czytalam:-) :-) jest niezla:-) :-)

ameslari

Nie, ale mam w domu gdzieś... Film to akurat dobry pretekst żeby ją przeczytać, a potem kręcić głową podczas oglądania filmu i zastanawiać się jak śmieli to a to zmienić i tamto a tamto pominąć :D

TakeItIzzy

Kurde, też tak mam!
Najgorzej jest, jak jest ekranizacja ulubionej książki, i wiesz, że mając ogromne pole do manerwu, jak by to nakręcić, to to zepsuli, nie postarali się.
Akurat "Zanim zasnę" czytałam, jest ciekawa, choć moim zdaniem to akcja strasznie wolno się rozwija i tak naprawdę to dopiero pod koniec zaczyna być ciekawie. Niemniej jednak, ciekawa książka ;)

ameslari

Gdzie można zdobyć tę pozycję?

Iluvia

W matrasie powinna być, albo jakiejś księgarni internetowej, na allegro też znajdziesz używaną :) No, albo możesz poszukać w bibliotece, choć to jest stosunkowo nowa pozycja, więc nie wiem czy będzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones