PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667242}

Zanim zasnę

Before I Go to Sleep
6,7 68 006
ocen
6,7 10 1 68006
4,7 10
ocen krytyków
Zanim zasnę
powrót do forum filmu Zanim zasnę

nieźle, chociaż...

użytkownik usunięty

Film niezły, trzyma od pewnego momentu w napięciu, fabuła z fajnym "twistem", dobra gra aktorów, słowem - jest dobrze. 7/10 zasłużone, zwłaszcza po bryndzy jakiej doświadczyłem podczas seansu "Lucy" - "Zanim zasnę" chyba zwiastuje koniec sezonu ogórkowego w kinach.

Uwaga - lekki spojler:


mam zastrzeżenia do ostatniej sceny (w szpitalu) - może była niezbędna dla podsumowania obrazu, ale jak dla mnie przesadnie cukierkowa i nie do końca (chyba) jednak potrzebna.

ocenił(a) film na 5

mam takie same odczucia po zakończonym filmie, ostatnia scena była zbędna.

ocenił(a) film na 7

dokladnie to samo, przesadzili. ale sie balam na tym seansie, nie pamietam kiedy widzialam film tak trzymajacy w napieciu

ocenił(a) film na 6
wiktoria.obernikowicz

Myślę że więcej napięcia miał film "Bolek i Lolek na dzikim zachodzie " :)

ocenił(a) film na 9

myślę że scenarzyści nie chcieli powiedzieć że Christine poznała Adama i bedzie go pamiętać, tylko że potrafiła skojarzyć tego chłopca z uczuciem macierzyństwa jakie miała, z wierszykiem, który siedział jej w głowie.
w książce scena była trochę inna. Christine dowiedziała się o wszystkim, poznała swojego syna i zobaczyła byłego męża zanim zasnęła w szpitalu.

ocenił(a) film na 7

Fabuła wymagała jakiegoś zakończenia napawającego optymizmem, ale nie aż tak cukierkowego. Niestety adaptacje książek mają to do siebie, że czasami są aż nadto wierne. Gorsza scena "łóżkowa" była tylko w końcówce Powrotu Króla.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się co do ostatniej sceny, cukierkowo i naiwnie. Skoro eks-mąż twierdził że ją kocha, to czemu przez te 4 lata się nią nie interesował? Żeby przez taki kawał czasu nawet nie sprawdzić czy w ogóle żyje? Coś jest nie tak. Ale ogólnie film fajny :)

ocenił(a) film na 7

-wicie reżyser: wszystko dobrze, ale tu hepiendu brak.... no jakoś smętnie...
-bo film nie jest wesoły
-ale wicie: ludzie to tak nie lubią... zmienimy ten koniec i bedzie dobrze
-nie można zmienić
-no ale trza. zróbta coś żeby się skończyło jakoś... fajnie. wiemy że potraficie a i prodjuser nie ma nic naprzeciw
-no to może.... coś zmienimy...

no i wszystko popsuli tym głupkowatym zakończeniem :-(

ocenił(a) film na 5
siouxie

dla mnie zakonczenie ok, pokazauje ze Christine wraca pamiec- bez kamery kojarzy Claire i wierszyk

marianna_p

Szkoda tylko, że nie pokazali tego co jest w książce, czyli całkowitego powrotu pamięci. Skoro nie mieli pomysłu to nawet odegranie słowo w słowo sceny z książki byłoby lepsze niż ta rzewno-cukierkowa scena z tekstami z Kubusia Puchatka.

ocenił(a) film na 6

Zgadzam się, końcówka za słodka, była zbędna. Brawo dla Collina, moim zdaniem zagrał rewelacyjnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones