PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701663}

Zanim zniknę

Before I Disappear
7,1 2 854
oceny
7,1 10 1 2854
5,0 2
oceny krytyków
Zanim zniknę
powrót do forum filmu Zanim zniknę

O filmie

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś wie coś więcej o filmie? Fabuła? Kiedy będzie w Polsce?

Moonixx

Do Richiego odzywa sie siostra, z którą nie utrzymywał kontaktu. Prosi go, by przez kilka godzin zaopiekował sie jej jedenastoletnią córka Sophie.

ocenił(a) film na 8
Moonixx

Ten film jest powiazany z innym tytułem "Curfew" ("Godzina policyjna" taki chyba polski tytuł) Polecam oglądnąć najpierw ten, tego "Before I disappear" ciężko znaleźć. Ja go do tej pory nigdzie nie znalazłam! A szukam od dawna!

ocenił(a) film na 9
JOANNA108

Po seansie na wff rozmawiałam z reżyserem i mówił że film będzie wydany (jeszcze nie wiadomo z jakim zasięgiem) około grudnia. Więc pewnie wtedy będzie go można gdzieś znależć :)

ocenił(a) film na 8
JungleJulia

Kurcze, zazdroszczę takiego spotkania! Dziękuję za informację! Uzbroję się zatem w cierpliwość, bo tyle mi zostało.

JungleJulia

o kurde, był reżyser na wff? kiedy? Jak oglądałam film dzisiaj (niedziela) to go nie było. Ale szkoda, bo film był świetny. O cym jeszcze mówił?

ocenił(a) film na 9
headlong

Reżyser był na pokazie rano w poniedziałek, odpowiadał po seansie na pytania. Genralnie było spoko, potema jeszcze sobie pogadalismy poza salą. Mówił o tym, że ta piosenka z filmu do której tańczy Sophia jest jego, tak samo jak te rysunki które robił bohater.

JungleJulia

No on to w ogóle jakiś mistrz dla mnie jest. Napisał scenariusz, wyreżyserował, był producentem, zagrał główną rolę, zajął się montażem, napisał piosenkę i zrobił rysunki!

Moonixx

wff.pl/filmy/before-i-disappear/

Moonixx

Jest z napisami w sieci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones