PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121988}
4,7 3 488
ocen
4,7 10 1 3488
Zapach śmierci
powrót do forum filmu Zapach śmierci

za pierwszym razem gdy oglądałam nie wiedziełam z tego nic ale za drugim film staje się jasniejszy.

ocenił(a) film na 1
Kaniioszka

omg ... trzeba być masochistą żeby to 2 raz obejrzeć ...

diabol44

Może jestem. Poza tym nie wszystko czego się nie rozumie musi być głupie.

ocenił(a) film na 2
Kaniioszka

W tym gniocie nie ma nic do rozumienia, więc twoje poczucie wyższości jest tutaj nie na miejscu. Ba, nie wiem, jak głupim trzeba być, by nie zrozumieć zakończenia wyłożonego jak na tacy. Omiać ten gniot z daleka. Uwielbiam horrory, zazwyczaj podobają mi się nawet te, które mają tu niskie oceny, ale to było jakieś nieporozumienie.

Sumire_x3

No ja też nie wiem jak głupia byłam, że za pierwszym razem nie rozumiałam do końca tego filmu. Poczucie wyższości? Pewnie, w końcu za drugim razem zrozumiałam to oczywiste zakończenie, to się szczycę wręcz tym. A tak serio nigdzie nie napisałam, że film jest super/ekstra/wart polecenia, jednak uważam, że jest wiele gorszych filmów, które bardziej zasługują na określenie gniot. To był mój komentarz na temat filmu, a czy się to komuś podoba czy nie to już mnie mało interesuję.

ocenił(a) film na 2
Kaniioszka

''Poza tym nie wszystko czego się nie rozumie musi być głupie.''
Zakładasz, że diabol nie zrozumiał tego idiotycznego filmu, w przeciwieństwie do ciebie. Argument używany przez dzieciaki. Nie, to że komuś coś się nie podoba nie znaczy, że tego nie rozumie.
I owszem, są gorsze filmy, tylko dlatego nie dostał ode mnie 1. Ten film nie miał być w zamierzeniu horroro-komedią (jak Zabójcze Ciało czy Droga Śmierci na przykłąd, swjoą drogą pierwowzór tego badziewia). Nie, to był film na serio.

Sumire_x3

No chyba wyraźnie napisałam, że sama nie zrozumiałam tego filmu za pierwszym razem, więc nie widzę tu żadnej wyższości z mojej strony. To, że czegoś nie zrozumiałam od razu, nie robi ze mnie głupiej osoby, bo jest wiele rzeczy, których ja nie rozumiem a dla kogoś może to być oczywiste. Jest też różnicą, że właśnie zasugerowałam a nie stwierdziłam, że diabol nie zrozumiał filmu, co też nie oznaczało, że uważam go za głupiego. Na marginesie nie jestem dzieciakiem i nie widzę sensu tej rozmowy, bo co mi wiadomo o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 2
Kaniioszka

''bo co mi wiadomo o gustach się nie dyskutuje.'
To źle ci wiadomo. Żaden inteligentny człowiek nie używa tego argumentu.

Sumire_x3

No to pogratulować tobie "inteligencji".

ocenił(a) film na 2
Kaniioszka

Wystukałam odpowiedź, kliknęłam ''wyślij'' i gdzie ona jest? F*** U Filmwebie. Ciekawe, czy ktoś się w końcu zajmie sprawą tych komentarzy, bo na razie zajęli się zmienianiem tego portalu w Fejsbuka.
Nie chce mi się pisać po raz kolejny, znając tę stronę komentarz pojawi się po kilku dniach (ciekawe, czy ten w ogóle się wyświeli).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones