PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655591}

Zaproszenie

The Invitation
5,9 24 441
ocen
5,9 10 1 24441
6,3 10
ocen krytyków
Zaproszenie
powrót do forum filmu Zaproszenie
ocenił(a) film na 3
Piterunio

zgadzam się, ale w tym filmie go nie widziałam :) choć domyślam się, że pomyliło Ci się z Marshallem Green, bo rzeczywiście w tym filmie przypominał Hardy'ego :)

Baby_Black27

no w stanach wystepuje pod tym pseudonimem (Marshall Gren jego alter ego), wpakowal sie w jakis kontrakt na wyspach stad taki walek

ocenił(a) film na 6
Piterunio

Dokładnie! ale wielu jeszcze wierzy, że LMG i TH to różni aktorzy...

laxman

haha

ocenił(a) film na 3
Piterunio

:D haha troche kiepska próba prowokacji

Piterunio

A znasz może numer do jego dentysty? To musi być prawdziwy cudotwórca, który do każdej roli Hardy’ego dewastuje mu zgryz a do roli Greena prostuje.

ocenił(a) film na 6
Baby_Black27

Boże, ludzie! myslcie!
LMG i TH to ta SAMA osoba, aktor. Podejrzewam, że jedne imię i naziwsko jest prawdziwe, drugie to żart, by ludzi wkręcić i by myśleli, ze to dwie osoby

ocenił(a) film na 6
laxman

Żal mi Ciebie.

ocenił(a) film na 9
laxman

Gdyby to była jedna osoba, to przecież musiałby na jakimś koksie ciągle jechać by tyle filmów mieć na koncie. To mało realne.

ocenił(a) film na 6
wmbco

Dobra, żyjcie sobie dalej w błędzie

ocenił(a) film na 6
laxman

Żeby było weselej to dodam ,że Green ma brata bliźniaka ,i tak naprawdę to on gra we wszystkich filmach.

ocenił(a) film na 9
PLFallenAngel

To, że ma brata bliźniaka to chyba każdy wie. Ale skąd źródło tej "prawdy" o której piszesz?

ocenił(a) film na 6
PLFallenAngel

Nie będę odpowiadać na Twoje prowokacje. Jest mi bardzo przykro, że potrafisz tylko ironizować i patrzeć z góry

ocenił(a) film na 6
laxman

Uszy-prawdę Ci objawią.

ocenił(a) film na 6
PLFallenAngel

Faktycznie.... może jednak to naprawdę dwie osoby? Nie wiem, nie jestem już niczego pewien...

ocenił(a) film na 6
laxman

Jak to w życiu, często bywa.
Pozdrawiam.

laxman

Są podobnego wzrostu (5 cm różnicy) i wieku (1 rok różnicy), na tym podobieństwa się kończą.

ocenił(a) film na 9
laxman

Czytałem fora US i tam wprost nie pisze, że to ta sama osoba. Skąd więc u cb takie przekonanie? To jakaś teoria przez kogoś (kogo?) nakreślona?

ocenił(a) film na 6
wmbco

Koleżanka FallenAngel poradziła, by spojrzeć na ich uszy. Rzeczywiscie widać różnicę. Więc może jednak to nie jest jedna osoba

ocenił(a) film na 6
laxman

Tiaaaaa, ale płci to ja nie zmieniłem :)

ocenił(a) film na 6
PLFallenAngel

Serdecznie przepraszam.
Nie wiem, skąd mi się to wzięło, przecież nigdy się nie ujawniłeś w powyższych postach:)

laxman

Żartujecie sobie z tym Hardym? :P

ocenił(a) film na 6
Goldencar

Czemu?
Cały czas sądziłem, że to jedna osoba, choć faktycznie uszami się różnią. Teraz już w sumie nie wiem,

laxman

Nie są aż tak podobni żeby twierdzić że to ta sama osoba... Wystarczy spojrzeć na zdjęcia - inne brwi, spojrzenie i uszy

ocenił(a) film na 6
smerfetka

Pewnie w płaską ziemię też nie wierzysz, co?

ocenił(a) film na 8
Goldencar

Ja pierdziele, to jest straszne jak wszyscy w tym temacie nie ogarnęli oczywistego żartu

ocenił(a) film na 6
13Gniewny

Dlaczego twierdzisz, że wszyscy?

ocenił(a) film na 1
Piterunio

sam jestes Hardy

ocenił(a) film na 8
Piterunio

Kto to Tom Hardy ?

Piterunio

Owszem, tyle że nie gra w tym filmie.

ocenił(a) film na 7
Piterunio

Faktycznie, jak w pysk strzelił. Sobowtór Hardy'ego.

ocenił(a) film na 9
Piterunio

Zgadzam się. Świetnie zagrał w tym filmie. Inni aktorzy też super :D

Piterunio

Przeciez na pierwszy rzut oka widac, ze to calkiem inny aktor!

polimind

To Tomek Twardy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones